Abonnementsdienst Ubisoft+ krijgt op pc twee nieuwe tiers

Abonnementen op games blijken toch wat voeten in de aarde te hebben en dat kunnen we zien aan de populariteit van diensten zoals Game Pass en de hogere tiers van PlayStation Plus, maar ook in mindere mate via Ubisoft en EA. Ubisoft wil hun dienst wat beter in de spotlight zetten en daarom introduceert het op pc twee nieuwe benamingen voor Ubisoft+.

De tiers heten nu respectievelijk Ubisoft+ Premium en Ubisoft+ Classics on PC. De eerste variant kost 17,99 euro per maand en richt zich op nieuwe titels, zoals Prince of Persia: The Lost Crown. Die laatste mikt op hun oudere titels zoals Far Cry 6 en Watch Dogs: Legion en kost 7,99 euro per maand.

Ubisoft+ Classics is op consoles al onderdeel van PlayStation Plus Extra en Premium, en kent op dit moment vijftig titels. Dat aantal zal met de tijd oplopen.

 

  1. User  avatar
    560 XP

    abbo is dus gewoon duurder geworden met 3 euro , belachlijk duur vind voor het kleine aanbod wat ze hebben .

    0
  2. Anoniem-1959's avatar

    Meuk abbo net als rest van die geldgraai machine.

    0
  3. Anoniem-3330's avatar

    Probleem met ubisoft is dat ze niet genoeg boeiende goede games hebben. Om de abbo kosten eruit te halen moet je minimaal 4 games per jaar spelen en ik denk dat de meeste gamers normaliter geen 4 ubisoft games per jaar aanschaffen.

    0
  4. User  avatar
    1708 XP

    De meeste games van hun zijn na 1 a 2 maanden al flink afgeprijsd vanwege de middelmatigheid, is dan niet rendabel om aan hun abbo te beginnen, veel te duur en veel te weinig te bieden.

    0
  5. Anoniem-3838's avatar

    Ubisoft is altijd innoverend en dit toont dit weeral aan. Met hun abonnement zijn ze voor op de concurrentie.

    0