Nieuwe beelden van geannuleerde game Eight Days

Het is al een hele tijd geleden dat we iets gehoord hebben over de PlayStation 3 game Eight Days.  Ongeveer vijf jaar geleden werd de game aangekondigd op de E3. Anderhalf jaar later maakte Sony bekend dat de ontwikkeling van Eight Days gestopt was.

Weer aantal jaar later, in 2009 om precies te zijn, kon Nicolas Doucet van Sony London vertellen dat de game alleen maar even in de koelkast was gezet. Men wou zich eerst namelijk focussen op EyeToy en SingStar.

Vandaag komt het volgende nieuws over de game Eight Days binnen, er zijn splinternieuwe beelden opgedoken van de game op YouTube. In de video staat: “pre-production work-in-progress” en bevat een logo van Sony.

Toen der tijd was iedereen laaiend enthousiast over het cover systeem van de Eight Days, in onderstaande video kunnen we opnieuw genieten van het cover systeem. Is de game toch weer uit de koelkast gehaald en is de ontwikkeling hervat? Wie weet horen we er meer over op de GamesCom.

  1. User  avatar
    19 XP

    Ik heb er nog nooit van gehoord, maar de trailer ziet er goed uit.

    0
  2. User  avatar
    2610 XP

    mag wat mij betreft in de koelkast blijven

    0
  3. User  avatar
    854 XP

    @saidddd93:
    Steek het anders maar in de diepvries :d

    0
  4. User  avatar
    555 XP

    Nouja, mischien zuigt de game wel, maar van het coversysteem kunnen andere
    3rd person shooters zeker wat van leren

    0
  5. moes's avatar

    dudes, dit is nog maar het begin….

    ik ben echt benieuwd (die CGI trailer van toen was super tof)

    0
  6. toffelpok's avatar

    nu nog alleen maar de physics en de omgeving gedetailleerder maken en deze game gaat dan ass-kicken. hoe dingen kapot gaan is super tof gemaakt ! echt zo’n typisch ps3 game.

    0
  7. User  avatar
    504 XP

    dat liedje verpest het

    0
  8. User  avatar
    2210 XP

    game ziet er wel prut uit.. maar dat cover systeem is awsome

    0
  9. User  avatar
    6621 XP

    Wel jammer datie gecanceld is. Het coversysteem ziet er namelijk erg goed uit.

    0
  10. User  avatar
    92 XP

    Gedateerde shizzle.

    0
  11. User  avatar
    5395 XP

    Lol, net GTA: SA met iets betere graphics en destructible environment + een realistisch cover systeem

    0
  12. User  avatar
    101 XP

    hoop mensen lezen de tekst niet. Pre-Production ! Dus ga niet mauwen over oude of slechte graphics dan. Ik zie een hoop potentie, mooie bewegingen met schieten, ook de damage en breakable modellen zien er goed uit. Zeker een titel om in de gaten te houden.

    0
  13. User  avatar
    510 XP

    Graphics komen niet uit de koelkast maar uit de vriezer.
    Er moet duidelijk nog veel gebeuren… release 2014??

    0
  14. User  avatar
    2521 XP

    Game play ziet er wel apart uit,, kan wel wat worden,, maar moet nog veel aan achter grond gedaan worden….

    0

Meer Eight Days

Meer