
Deze week kondigde Sony PlayStation een remaster aan van Horizon Zero Dawn. Het was natuurlijk geen al te grote verrassing dat dit er ooit van zou komen. De remaster bevat opnieuw ingesproken dialogen en er zou ook motion capture aan te pas gekomen zijn.
Er is echter ook nog goed nieuws voor degenen onder ons die momenteel nog bezig zijn met het origineel, want je zal je savefile kunnen meenemen naar de remaster. Zo kan je gewoon verder spelen in de opgepoetste versie van de game op je PlayStation 5 of pc.
De remaster zal op 31 oktober verschijnen voor de bovenvermelde systemen.

Ja natuurlijk kan dat als er ook een €10 update komt.
Deze bewaar ik voor zomer volgend jaar als er weer weinig uitkomt. Is dan alweer 8 jaar geleden.v
Deze bewaar ik voor zomer volgend jaar als er weer weinig uitkomt. Is dan alweer 8 jaar geleden.
Dat is wel mooi. Kan ik de new game plus gaan doen met de remastered versie.
Wel heel erg triest dat ze de PS4 versie in prijs verhoogd hebben van €20 naar €40.
@Anoniem-3773:
Nee, heel erg slim.
En anders koop je hem op disc voor nog geen 17 euro;
https://www.gameresource.nl/horizon-zero-dawn-complete-edition-playstation-4.html?source=beslist
Maar ik heb de platinum al….
Nice 🙂
Waarom je wil toch de game opnieuw beleven
@Anoniem-8565: Nee, het is gewoon triest.
@Anoniem-3773: Dat heet slim zaken doen. Niks triest aan.
@Anoniem-6542: nou erge is dat het niet natuurlijk is maar wel zou moeten zijn haha
@Anoniem-6859: gewoon wachten tot deel 3 komt en dan 1/2/3 achter elkaar spelen hoppa!!
@Anoniem-3773: mwah hij was gratis met initiatief.
hebben geloof ik al verschillende aanbiedingen gehad.
ALs je hem NU nog niet had kan je net zo goed de ps5 versie van 40/50 halen als ie straks uitkomt gap!
@Anoniem-5431: het is wel een geweldige game vond ik zelf dan maar ieder zijn ding!
We kregen het toch gratis toen er een grote data lek was bij Playstation ten tijde van de Ps4? Ik heb het ergens nog in mijn bibliotheek om nog te spelen. Misschien binnenkort met die 10 euro upgrade
@Anoniem-744: Het is gewoon achterbaks, maar dat maakt jouw niets uit want jij hebt de game zeker al gratis gehad.
@RobanosSmatros: Ik heb sinds de ps2 geen playstation meer gehad, wou met black friday een ps5 kopen maar ik zie nog wel of ik dat ga doen of niet.
@Gio-the-Gamer: oh ja klopt
Shit. Ik bedenk me net dat ik horizon op m’n Amerikaanse account heb aangeschaft. Heb daar nog wat in mn wallet zitten .. 9,98$ om precies te zijn. Kom ik straks dus 2 cent te kort, sweet lord
Ik hoop dat deze remaster ook fysiek uitkomt.
Anders hoeft het voor mij niet.
@Anoniem-6859: volgend jaar wordt een top jaar qua releases. Denk dat veel ontwikkelaars de release van GTA 6 willen ontwijken en vòòr de herfst gaan uitbrengen.
@Anoniem-6859: volgend jaar wordt een top jaar qua releases. Denk dat veel ontwikkelaars de release van GTA 6 willen ontwijken en vòòr de herfst gaan uitbrengen.
@Anoniem-1924: mmm ok ok andere spel computer of pc?
@Gio-the-Gamer: weet je dit zeker?
@keiranereis: Hier sluit ik me volledig bij aan! Disc of laat maar
Bijzondere remaster voor een spel wat er al geweldig uit ziet.
@Anoniem-9724:
Kijk zelfs eens in je bibliotheek dan weet jij het zeker.
@RobanosSmatros: Xbox
welke ‘remaster’?? smerige praktijken dit
@Anoniem-9724: Dit was het uit April 2021, pandemie tijd:
“De game is onderdeel van Sony’s ‘Play at Home’-initiatief, dat in leven is geroepen om mensen te motiveren zoveel mogelijk thuis te blijven in verband met het coronavirus. Eerder werden al diverse andere games gratis weggegeven.
Het enige dat men nodig heeft om de game te claimen, is een PSN-account. Tot 14 mei kan de game geclaimd worden. Zolang dat binnen die tijd gebeurt, kan men het spel voor altijd gratis blijven spelen.”