Uitgever Devolver Digital heeft gisterenavond een soort awardshow gehouden, maar in plaats van prijzen uit te rijken hebben ze een aantal games uitgesteld. Geheel op eigenzinnige wijze zoals we van de uitgever gewend zijn, hebben ze aangekondigd dat drie games van 2024 naar 2025 doorschuiven.
Om precies te zijn gaat het om Skate Story, Baby Steps en Stick it to the Stickman. Deze games zullen nu ergens in 2025 verschijnen, maar een releasedatum is nog niet bekendgemaakt. Een grote verrassing is het uitstel overigens niet, omdat geen van de drie games tot op heden een datum voor 2024 had ontvangen.
Benieuwd naar de show in kwestie? Check het hieronder.
Ik werd even heel erg enthousiast dat er sequel op Stick it to the Man was aangekondigd. Dit is helaas heel iets anders… Jammer