Hitman: World of Assassination-ontwikkelaar IO Interactive heeft via sociale media bekendgemaakt dat Hitman: World of Assassination de indrukwekkende mijlpaal van 75 miljoen spelers heeft behaald.
De World of Assassination bestaat uit de trilogie Hitman-games die IO Interactive tussen 2016 en 2021 heeft uitgebracht. Tussen de release van de eerste en tweede game brak de studio met Square Enix en ging verder als zelfstandige ontwikkelaar. Daarbij wist het de Hitman-IP te behouden.
Hitman: World of Assassination wordt nog steeds ondersteund met nieuwe updates, en in maart van dit jaar zal er ook een PS VR2-port worden uitgebracht. De ontwikkelaar richt zich nu vooral op de ontwikkeling van de James Bond-game Project 007.
Heb het spel vrijdagavond gekocht, ben benieuwd of ik dan nummer 75.000.000 ben 🙂
Het wordt tijd dat er eens wat naar buiten komt over die 007 game. Ben daar erg benieuwd naar.
@Anoniem-1331: Ja dit inderdaad. Ik ben een groot Hitman fan dus ik ben heel erg benieuwd wat IOI met James Bond gaat doen.