Volgens geruchten zal het niet lang duren voordat Nintendo de opvolger van de Nintendo Switch officieel zal aankondigen en in de tussentijd wordt het web overspoeld met geruchten. Ditmaal een rondom Ubisoft, die volgens leaker NatetheHate met een hoop games de launch van het platform zou ondersteunen.

In de laatste podcast zegt de insider dat Ubisoft meer dan een half dozijn aan games in ontwikkeling voor de Nintendo Switch 2 heeft. Hieronder vallen ports van aankomende games, maar ook oudere titels zoals Assassin’s Creed: Mirage. Op termijn zou ook Assassin’s Creed: Shadows naar het systeem van Nintendo moeten komen.

Ubisoft zou ook een combinatiepakket overwegen van de twee Mario + Rabbids games en men zou werken aan Switch 2 versies van Rainbow Six Siege en The Division. Tot slot zou Ubisoft de intentie hebben om de volgende Far Cry naar de Nintendo Switch 2 te brengen.

Of het klopt is afwachten, maar Ubisoft is doorgaans een uitgever die nieuwe platformen vaak uitgebreide ondersteuning biedt. Dus de kans is aannemelijk dat het correct is.

Overigens is dat niet alles, deze leaker claimt ook dat Metal Gear Solid Delta: Snake Eater en de twee Final Fantasy VII-games overwogen worden voor een Switch 2 release door respectievelijk Konami en Square Enix.