Het is eindelijk zo ver: Sony Pictures Entertainment heeft de eerste trailer uitgebracht voor de nieuwe Until Dawn-film.
In de trailer delen producer Gary Dauberman en regisseur David F. Sandberg meer informatie over de film. Volgens de regisseur, die ook verantwoordelijk was voor horrorfilms zoals Lights Out en blockbusters als Annabelle: Creation en Shazam, zal de film qua toon en sfeer vergelijkbaar aanvoelen als de game, maar geen exacte kopie zijn.
De film neemt het keuzesysteem uit de game als inspiratie en geeft de personages de mogelijkheid om situaties ‘opnieuw te proberen’. Op deze manier bootst de film de mogelijkheid van meerdere eindes na, zoals we die in games vaak tegenkomen.
“One of the creative things the game did is that people make different choices and die in different ways. The movie has this mechanic where things start over and then they get to try again.”
De Until Dawn-film is vanaf 25 april 2025 te zien in de bioscoop.
Het ziet er als een echte b-horrorfilm uit. Maar David Sandberg, dus daar heb ik alle vertrouwen in. Ben benieuwd
Zin in.
Ik wil geen krent zijn maar dit is geen trailer zoals je ook kan lezen in de video naam. Trailer kom later pas. Persoonlijk ga ik deze film overslaan, vond aan de game ook niks aan. Maar voor de mensen die het wel graag willen zien, veel plezier ermee hoop dat die een beetje goed wordt.
Wrm niet de acteurs van de game gebruiken?
@Anoniem-7542: @Anoniem-7542: omdat ze de game niet namaken. Ze nemen een uniek verhaal in de until dawn universe (om het maar een naam te geven).
Dit wordt ook uitgelegd in de ’trailer’ en andere artikelen
Veelste nep voor een film als dit
Enigste overeenkomst met de game is dus de naam. Jammer
@Anoniem-5275: Ja… Jammer dat ze niet het verhaal gebruikt hebben op de waargebeurde feiten…
Ben benieuwd! Laatst alle games uit de reeks nog een keer opnieuw gespeeld.