Eén van de meest geliefde games van FromSoftware is Bloodborne, die in 2015 uitkwam voor de PlayStation 4. De fans vragen al jaren om een update voor de PlayStation 5 en beter nog: een remaster of remake, maar het komt er maar niet van.
Wat de reden precies is, was tot op heden altijd gissen. FromSoftware zegt er immers niks over en Sony doet weinig anders dan zo nu en dan wat personages uit de game gebruiken voor teasers en andere doeleinden, zie bijvoorbeeld Astro Bot.
De hoop dat de game terugkeert is nog altijd groot, maar tot er een officiële aankondiging komt is het afwachten. Als die er überhaupt ooit gaat komen. Shuhei Yoshida is na ruim 30 jaar werkzaam te zijn geweest bij Sony PlayStation vertrokken en in een ‘afscheids-‘interview met Kinda Funny Games geeft hij een mogelijke reden.
“Miyazaki-san really really loved Bloodborne, what he created. So I think he is interested but he’s so successful and so busy so he can not do it himself and he doesn’t want anyone else to touch it. So that’s my theory and the PlayStation team respects his wish.”
Hoewel uit de woorden van Yoshida blijkt dat hij er niet 100% zeker over is, klinkt het als een plausibel verhaal. De voornaamste hindernis in dit hele verhaal is Miyazaki zelf, die het klaarblijkelijk niemand anders toevertrouwd om met Bloodborne aan de slag te gaan.
ik begrijp zijn reden, maar een simpele 60 fps patch kan er toch wel van af?
Logische reden wel, laat niemand anders aan je meesterwerk zitten, meestal gaat dat niet goed haha.
@stefan52a:
Demon’s Souls op PS5 was anders toch een perfecte remake! Tot vandaag grafisch nog 1 van de beste games op PS5!
@Anoniem-3319: Nooit het originele gespeeld maar je hebt gelijk, best een mooie game
@Anoniem-3319: puristen denken hier iets anders over!
Misschien wachten ze wel op de ps6. Een dikke remake op day 1 zoals ze met demon souls ook hebben gedaan. Dat lijkt me best een goed plan.
Geef het een kans. Dit spel is voor zoveel mensen 1 vd beste games ooit… natuurlijk is dat niet te overtreffen maar dat verwachten we ook niet
Willen deze gamers niks anders dan remakes en remasters ? Maak een deel 2
@Anoniem-5030: ja echt he. Heb bloodborne 2x uit gespeeld, zonde van mijn tijd om hem nog een keer te spelen, deel 2 please
@Anoniem-5030: Er zijn ook genoeg mensen die de kans niet hebben gehad om Bloodborne te spelen.
Zou toch mooi zijn als ze Bloodborne meer toegankelijk maken voor mensen om te spelen.
Ik probeerde het laatst weer, maar ben nu zo gewend geraakt aan 60fps dat het gwn niet lekker meer wegspeelt.
@Anoniem-3319: masr er was miks veranderen aan de gameplay
Raar voorbeeld
Waardeloze game met een slecht verhaal, waardeloze graphics en repetitive gameplay.
@Anoniem-8871: vervelend he, wanneer iets te moeilijk is voor je
@Anoniem-8871: git gud, bruh.