Eerste screenshots van Max Payne 3

Deze avond zijn een paar screenshots van Max Payne 3 onthult. Door deze screenshots krijgen we een betere indruk van de omgeving waar de game zich zal gaan afspelen. Het lijkt er op dat het in een tropisch gebied afspeelt wat je kunt linken met de stad Sao Paulo in Brazilië. Wat we al wisten van de game is dat de game zich twaalf jaar na deel twee afspeelt en dat er waarschijnlijk een multiplayer modus in de game verwerkt wordt.

Hier zijn de eerste paar screenshots van Max Payne 3. De screens tonen ons een ruw en taaie voorvechter die misdadigers in de krottenwijken van Brazilië neerschiet.

[nggallery id=113]
  1. User  avatar
    242 XP

    Ja, ik weet niet vond max payne altijd zo’n pc game (net als red alert)
    Je kan je eigen mod maken zo dat je langer bullet proof tijd had. Weet niet wat ik hiermee moet verwachten op de console system.

    0
  2. User  avatar
    6621 XP

    Zozo bij die 5de screenshot zie je zelfs zijn bloed aderen. Vet hoor 😀
    Maar max payne had altijd een grauwige sfeer en dat zie ik heel jammer genoeg niet hier in terug 🙁

    0
  3. User  avatar
    422 XP

    Ziet er vet uit! 😀

    0
  4. User  avatar
    764 XP

    ziet er wel hard uit.

    0
  5. User  avatar
    4192 XP

    De eerste screens zien er top uit!

    0
  6. User  avatar
    13 XP

    het ziet er niet uit als een ‘film noir love story’, jammer van de look, nonetheless kan ik niet wachten op dit deel

    0