Vraag mensen met een PlayStationconsole naar welke titels ze dit jaar het meest uitkijken en de kans is groot dat de naam Ghost of Yotei uit de bus komt vallen. Sucker Punch hoopt met dit vervolg het succes van Ghost of Tsushima dunnetjes over te doen, al blijft het wat concrete details betreft momenteel eerder schaars. Je kan je dus afvragen of die ruwe releasedatum echt vast ligt.
Als we op een recent bericht van senior communications manager Andrew Goldfarb op X mogen afgaan, hoeven we ons alvast geen zorgen te maken. De man zoekt een ervaren community en support specialist, specifiek om te helpen met het uitbrengen van Ghost of Yotei in 2025. De game zou dus wel degelijk nog steeds dit jaar in de winkelrekken moeten belanden. Fingers crossed.
“Come work with me! We’re looking for an experienced community and support specialist to help us launch Ghost of Yōtei this year“
Als deze echt niet wordt uitgesteld, dan worden mensen die van Japanse settings en van de Japanse cultuur houden echt goed op hun wenken bediend dit jaar.
Eindelijk een game zonder Chinese draken
Ik denk dat ze aan het wachten zijn op de releasedatum van GTA 6
Voor mij wordt het +1 jaar ivm pc versie. Ben wel benieuwd naar de game.
Moet deel 1 nog spelen. Maar merk dat ik wat huiverig ben voor open-wereld games omdat ik de investering niet langer wil en kan doen. Hoe staat GOT in verhouding met bijvoorbeeld wen AC? Grote lap grond vol weinig zeggende icoontjes en fetch-quests? Of is deze game wat kleiner en korter van formaat?
Nou ik word nu al moe van met een vrouw spelen in AC gezien Ik mezelf als man niet kan vinden in een vrouw
Dadelijk weer deze shit met weer een vrouw want alles moet tegenwoordig een female lead zijn (en er gamen amper vrouwen in vergelijk met mannen) dus die doelgroep waar ze het geforceerd door blijven doen die bestaat niet eens terwijl mensen zoals mij constant geforceerd worden met een vrouw te moeten spelen..
Got was geweldig en heeft niets met AC te maken. Hele andere game. Ik ga deze zeker kopen
@Anoniem-7019: dus de Horizon games heb je ook overgeslagen? Zal je maar zien hoe vrouwen zich moeten voelen als ze net als jou denken met al die mannelijke hoofdpersonages.
@Anoniem-5660: jamam dit is ook echt een concurrent van GTA. Zijn echt toaal verschillende games.
@Anoniem-6580: Het is geen China.
@coola: Ik hoop dat er veel is verbeterd aan dit new deel. Deel 1 vond ik wel leuk maar een beetje leeg aanvoelen. Hoofd personage vond ik een beetje expressie loos. Had het fijn gevonden als er veel meer 1 op 1 gevechten in zaten met legendarische samurai’s, dat miste ik echt.
@Anoniem-6480: dan snap je ook echt niet wat ie bedoelt
Ik hoop het ik kijk er naar uit.
@Anoniem-7019: “tegenwoordig”. Het gebeurd al in tijden van Metroid en Tomb Raider. Beter iets doen aan je fragiele mannelijkheid
@Anoniem-8988: horizon
tomb raider
uncharted
last of us 2
metroid
Man die gozer mist een paar gekke games
Zal ervan af hangen wanneer GTA VI uitkomt als die in de herfst uitkomt dan zal Ghost of Yotei wel worden uitgesteld naar volgende jaar maardat hoop ik niet?
@Anoniem-6580: Weet niet op welke game je doelt. Maar de “Draak” die je in Assassin’s Creed Shadows ziet. Komt zowel voor in de Chinese als Japanse cultuur.
@Anoniem-7019:
Haha wat een domme reactie
@Anoniem-1951:
Soort van. Japanners zelf hebben al gezegd dat het niet helemaal klopt. Dat ze inderdaad een Japanse draak hebben maar ze hebben er chinese delen aan toegevoegd wat niet klopt.
@Anoniem-7019:
Dan ga je lekker Pac-man spelen.
Nog nooit gestoord aan man/vrouw lead. Wel aan spellen waarbij de vrouwen altijd cupmaat Z en halfnaakt moeten zijn. Mja de doelgroep die zich zo uber mannelijk voelt en waarschijnlijk in het echt echte leven niet met echte vrouwen durven te praten is erg groot waardoor ik ermee te dealen heb he.
Ben benieuwd de eerste deel was goede game
@Anoniem-7019: Inderdaad, daarom heb ik Lego Star Wars ook nooit uitgespeeld, omdat ik mij midden in de game realiseerde dat ik mij, als man van vlees en bloed, niet kan verplaatsen in een plastic poppetje.
@Anoniem-7019:
Dan heb je het eindelijk eens voor het zeggen wat vrouwen betreft en dan zit je hier nog te janken. Sneuneus
@Anoniem-7019: van welke planeet kom jij ? Weet jij hoeveel vrouwen gamen ?. Ontzettend veel. En wat maakt het nou uit of de protagonist mannelijk of vrouwelijk is. Zoland je lekker kunt gamen, hakken en weet ik veel. Je doet je zelf te kort. Maar dat is je eigen probleem. Er zijn zoveel mooie games en ja sommige zijn met vrouwelijke hoofdrol spelers. So what. Get over it. Anders lekker je ding doen met de mariobrothers ofzo.
@Anoniem-7019:
Nou wil ik niet je droom verpesten maar ik kan garanderen dat je sowieso niks gemeen hebt met iedere game held die je gespeeld hebt. Je zou misschien zo stoer of cool willen zijn ja maar dat is een probleem van je eigen onzekerheid.
@Anoniem-7019:
Hahahaha. Wat een opmerking.
Www.kleinepiemel.nl. Als man zijnde ben je echt een zielig ventje, hahaha.
@Anoniem-7019: Ik vind het geen probleem om met vrouwen te spelen. Als vrouw spelen of als z..A… heb ik meer moeite.
@Anoniem-7019:
Als je wat ouder wordt zul je ontdekken dat het heel leuk is om met een vrouw te spelen.
@Anoniem-7019: @Anoniem-7019: Je kan het ook overdrijven. Het is niet alsof je gelijk maandverband voor jezelf hoeft te halen wanneer het karakter in je computer spelletje een vrouw is.
@Anoniem-6658: Hij speelt geen Pac-man meer nadat zijn mama Mis Pac-man voor hem had gekocht.
Het schijnt dat ten tijde van de ps6 release er ook een remaster versie uitkomt.