Hori komt met een Piranha Plant versie van de Switch 2 Camera


Na de aankondiging van een nieuwe console mag je ook snel aankondigingen verwachten van derde partijen. Hori is geen onbekende en maken over het algemeen prima accessoires voor het prijspunt dat ze vragen. Natuurlijk gaan ze ook weer aan de slag met accessoires voor de Nintendo Switch 2 en een daarvan, die gespot is bij de Duitse Media Markt, is toch wel bijzonder te noemen.

De Nintendo Switch 2 zal ook ondersteuning bieden voor een camera in de vorm van de Switch 2 Camera. Hori vond het design van het apparaat wellicht wat te sober en komt dus met een versie op de proppen die eruitziet als een Piranha Plant. Een grappig accessoire en ook nog eens vriendelijk geprijsd met € 39,99. Met dit lagere prijspunt zal de camera mogelijk wel van wat mindere kwaliteit zijn dan de officiële van Nintendo.

  1. User  avatar
    7718 XP

    Een stuk mooier en goedkoper dan de camera van Nintendo.

    0
  2. User  avatar
    1583 XP

    [quote]Met dit lagere prijspunt zal de camera mogelijk wel van wat mindere kwaliteit zijn dan de officiële van Nintendo.[/quote]
    Nog mindere kwaliteit? En die beelden van de camera van Nintendo zelf zagen er al uit als van het Xbox 360 tijdperk.

    0
  3. Anoniem-7868's avatar

    Jullie weten zeker dat deze camera geen 139,99 kost ?

    0
  4. Anoniem-8627's avatar

    @Anoniem-7868: Blijkbaar? Aangezien de link naar de winkel én de prijs er staat? 😛

    0
  5. User  avatar
    10599 XP

    Goedkoper en mooier, nice.

    0
  6. Anoniem-2253's avatar

    480p en die van Nintendo 1080p. Beiden belabberd en ontzettend duur, maar wat maakt het uit… een camera voegt toch niets toe!!

    0