De Nintendo Switch 2 Pro Controller zal sneller opladen dan zijn voorganger

blank

Ook de Nintendo Switch 2 zal een Pro Controller hebben, voor degenen die toch liever iets stevigs in hun handen hebben in plaats van de wat kleine Joy-Cons. De vorige editie van de Pro Controller was best populair, al kreeg die wel eens de kritiek dat opladen lang duurde. Dat zal normaal gezien een stuk vlotter verlopen bij de Switch 2.

Nintendo heeft de technische specificaties van hun Switch 2-hardware online gezet en daar staat dus ook meer te lezen over de Pro Controller. Die zou een batterij hebben die rond de 40 uur meegaat én je kan deze volledig opladen in ongeveer 3,5 uur (gebruik wel de correcte kabels).

blank

5 reacties

Je bent niet ingelogd op PlaySense, heb je wel een account? Dan kun je hier inloggen. Heb je geen account? Klik hier om te registreren of post anoniem hieronder.

blank
Heb je geen account? Klik hier

  1. Anoniem-7145's avatar

    Een 3 delig pak, een ruimtepak, een huispak? Nog nooit gehoord van een controller die pakken kan opladen, heeft Nintendo daar al een patent op aangevraagd?

    0
  2. User  avatar
    7594 XP

    Ik hou het mooi bij mijn Switch 1 Pro Controller.

    0
  3. Anoniem-8053's avatar

    @Anoniem-7145: De titel is inmiddels aangepast zie ik, er stond dat de controller een pak sneller kon opladen

    0
  4. Anoniem-7629's avatar

    @Anoniem-8053:

    Rare jongens, die Belgen. 😉

    0
  5. Anoniem-9982's avatar

    Over het stukje “gebruik wel de correcte kabels”. De oplaadsnelheid wordt grotendeels door de adapter bepaald, niet door de kabel. Als je de kabel in een 5V/1A oplaadblokje stopt, maakt het niet uit welke kabel je gebruikt, hij kan nooit sneller laden dan 5 Watt.

    0