Naar goede gewoonte krijgen we op de gamescom meer te horen over de game Neo Berlin 2087. In 2023 was het nog een trailer die wat inging op het verhaal en vorig jaar kregen we voornamelijk gameplay voor de kiezen. Dit jaar zullen we het moeten stellen met wat meer gameplay beelden. Zo zien we delen in een first person-perspectief, maar evengoed enkele beelden in third-person.
Sommige delen van de trailer doen ons dan weer aan Max Payne denken, meer bepaald aan de slow-motion vuurgevechten. Deze gameplay beelden worden afgewisseld met goed uitziende dialogen, wat ons zo naderhand toch doet beginnen uitkijken naar de game. Een releasedatum is echter nog niet meegedeeld, wat ons doet vermoeden dat dit voor gamescom volgend jaar zal zijn.
Bekijk hieronder de trailer van 2025.


Neo, gevolgd door de naam van een Duitse stad, het is een beetje een ongelukkige keuze mijns inziens. Qua game verwacht ik een redelijk slap maar goed uitziend aftreksel van Cyberpunk met 1 op 1 gejatte mechanics van o.a. Max Payne.
Het mindseye sausje wat er bij zit schrikt mij een beetje af…
@7th-son: mindsEye sausje ..goeie!!
@Anoniem-2607:
Als je een grote fan van ‘Cyberpunk’ bent dan zal je de naam ‘Neo-Tokyo’ ook kennen. Neo betekent gewoon nieuw en heeft niets met nazi’s te maken.
@7th-son:
Ik snap wat je bedoelt hoor, maar ik wil deze titel niet meteen de kans ontnemen door hem al in dat vakje te plaatsen. Ik hoop dat je ongelijk hebt! Hahahaha
@Anoniem-8211:
Tegenwoordig ligt alles gevoelig.
Het geeft me Deus_ex vibes.
@Anoniem-3845: dat hoop ik ook. Maar ik wacht wel even de reviews af
@Anoniem-2164: wou i net zeggen
@Anoniem-2607:
“Neo, gevolgd door de naam van een Duitse stad, het is een beetje een ongelukkige keuze mijns inziens.”
Stel je niet aan.
en wat is de deal met copy paste Morpheus? 😀