De laatste paar video’s die 2K Games en Gearbox Software hebben gedeeld over Borderlands 4 gaan over Amon, een van de Vault Hunters uit het spel. Er zijn nu weer nieuwe beelden gedeeld en wederom staat hetzelfde personage in de spotlights. Deze nieuwe video check je onderaan dit bericht.
Ditmaal laat Gearbox Software weten en zien hoe Amon tot stand is gekomen. Hij is een ‘intergalactic biker crusader’ die vooral kracht uitstraalt. Zijn kostuum laat zien dat hij iemand is die zelf zijn eigen wapens maakt en de speler moet het idee krijgen dat dit personage zwaar en robuust is.


Het marketing budget voor dexe afschuwelijke kinderachtige game met ps3 graphics is behoorlijk groot. De game zal ook wel veel micro transacties hebben anders wordt het niet zoveel gepromoot
Inderdaad wel heel erg PS3 graphics.
Het is allemaal zo schreeuwerig en druk.
@Anoniem-557:
Welkom bij Borderlands!
@Anoniem-7808:
Geen enkele borderlands game heeft in het verleden MTX gehad en er is geen reden om aan te nemen dat dat nu veranderd is.
Gearbox valt onder dezelfde uitgever als Rockstar, dus ja, budget hebben ze wel.