The Touryst is al op meerdere platformen verschenen, waaronder de Nintendo Switch. Ontwikkelaar Shin’en heeft nu bevestigd dat er ook een versie in de maak is voor de Nintendo Switch 2. Dit wordt echter geen eenvoudige port.
De versie voor Nintendo’s nieuwste hybride console verschijnt onder de naam The Touryst: Deluxe en bevat exclusieve extra’s. Naast verbeterde graphics in zowel handheld- als docked-modus, biedt de game ook nieuwe content. Zo kun je een volledig nieuw eiland en monument verkennen en zijn er extra items en quests toegevoegd.
Een releasedatum voor The Touryst: Deluxe is nog niet bekend, maar Shin’en belooft hier snel meer duidelijkheid over te geven. Wel zijn er alvast enkele screenshots vrijgegeven, die je hieronder kunt bekijken.




Paar jaar geleden helemaal gespeeld. Erg leuke game.