Uitgever Giants Software en ontwikkelaar Straight4 Studios hebben tijdens de recente gamescom een nieuwe trailer uit de doeken gedaan voor hun aankomende racing-simgame Project Motor Racing. In de trailer zien we naast wat keiharde racing-actie een aantal nieuwe voertuigen die beschikbaar zullen komen, van merken als Porsche en Aston Martin. Bekijk de trailer hieronder.
De simracing-titel zal voorzien worden van een rijk aanbod aan luxe bolides van merken zoals Porsche, Aston Martin, Ford en meer. Spelers kunnen het circuit op met zowel recente wagens als de wat oudere klassiekers. De game zal verschillende klassementen aanbieden zodat er voor ieder wat wils is. Ook kunnen spelers op wereldberoemde tracks zoals de Circuit de Spa Francorchamps, de Nürburgring en Mount Panorama hun gas open trekken. Project Motor Racing zal gebruik maken van hun eigen True2Track technologie waarmee realistische racescenario’s nagebootst kunnen worden met dynamische weersomstandigheden. Ook zal de game mod-ondersteuning bieden, waar zij naar eigen zeggen willen inspelen op een ‘powerhouse modding ecosysteem’ zoals we die kennen van games als Farming Simulator.
Project Motor Racing is vanaf 25 november beschikbaar voor de PlayStation 5, Xbox Series X|S en pc.


Ja, ik vind het mooi. Zin in deze game.
Ik kan gewoon niet wachten! Ik hoop alleen wel dat deze ook PS VR2 support gaat krijgen. Ik ben Gran Turismo met VR een beetje beu
@Anoniem-2833: GT is muffe game geworden.