Er doen geluiden de ronde dat de Amerikaanse filmproducent Paramount rechten wilt verkrijgen voor een Call of Duty-verfilming, wat daarnaast hoog op hun prioriteitenlijstje moet staan. Paramount heeft zelf nog niets over dit nieuws bevestigd, ook is het niet bekend op welke game de verfilming gebaseerd zal zijn.
Call of Duty ligt momenteel onder zwaar vuur van de community, omdat de nieuwste delen in de franchise mijlenver afstaan van wat de games ooit waren. Daarom vragen veel fans zich af of dit wel het juiste moment is om met een verfilming te komen. Wie had ooit gedacht dat we met Beavis en Butthead een oorlogsgebied zouden betreden?
De geruchten over een verfilming circuleerde al voor de overname van Activision Blizzard door Microsoft. In recente berichtgeving van Puck News werd deze bewering opnieuw aan het licht gebracht, met daarbij de opmerking dat een Call of Duty-film een hoge prioriteit heeft voor Paramount.
Paramount is in talks to buy the rights to develop a ‘CALL OF DUTY’ movie.
(Source: https://t.co/AC5io2umOQ) pic.twitter.com/W1ZEgIOOzw
— DiscussingFilm (@DiscussingFilm) August 29, 2025
De verfilming van videogames verloopt niet altijd zoals gehoopt, kijk maar naar de recente Borderlands-film, die niet al te best werd ontvangen. Het is dan ook niet vreemd dat fans zich zorgen maken of Call of Duty hetzelfde lot zal ondergaan. Laten we hopen van niet.


Ik heb in de wandelgangen gehoord dat deze verfilming wordt uitgezonden op MTV met beavis en butthead in de hoofdrol, maar neem dit met een korreltje zout…
Borderlands is dan ook geregiseerd door Eli Roth… welke goeie film heeft die wanker ooit gemaakt? Idd geen enkele!
@Bass: Ah wellicht in dezelfde gangen waar de remaster van Concord al word besproken!
Kom maar op!
Verfilming zal waarschijnlijk 100 keer beter zijn als wat er van domme idioten noobs opzitten. Intrieste campers = intrieste spelers
@Anoniem-3519: had je geen betere grap Jezus wat slecht
Ja nice!! en dan halverwege de film, Wie is deze call of duty character!: tadudummmm Het is……..
Als Paramount dan nog maar bestaat. Kneusje Trump heeft ze in het vizier omdat hij enorm geïrriteerd is door South Park.
Je mag alleen de openingscene bekijken, voor de rest van de film moet je een battle pass aanschaffen, of in het geval van COD een maandpas voor een kinderdagverblijf.
@Anoniem-3584: geloof die linkse media niet , die liegen altijd !
@Anoniem-7598: Hostel, Cabin Fever, knock knock-knock
@Anoniem-7361: haha want trump spreekt natuurlijk altijd de waarheid?
@Anoniem-3519: Ah wellicht raak ik een gevoelige snaar.
*wordt (stam + t)
@Anoniem-7361: Het zijn juist de rechtse media en het witte huis die erover janken. Gehersenspoelde NPC.
Aanrader als je van black ops verhaallijn houdt en spionage: Spy Game. Is ook de inspiratie voor de hoofdpersonage Adler. Goede film, niet over de top actie maar precies goed.
Doen beavis & butthead ook mee?
@Anoniem-6422: Spy Kids is ook wel een leuke film, net zoals Barely lethal.