Nieuwe interessante MAG video

Op GameTrailers is een interessante video van de verwachtingsvolle game MAG verschenen. In de video worden gameplaybeelden getoond en komen de ontwikkelaars aan het woord. Nu zegt dit niet al teveel, aangezien de ontwikkelaars vaak lovend zijn over hun eigen games en deze beloften niet altijd uitkomen. Al met al ziet MAG er wel heel goed uit en zal dit waarschijnlijk een grote topper worden. Enige twijfelgeval is de verbinding, want hoe is het mogelijk om met 256 man online te spelen? Zelfs op de pc is dit vrijwel onmogelijk, maar we wachten af en hopen dat het goed komt! Bekijk de video hieronder.

  1. User  avatar
    3388 XP

    Ziet er goed uit!!!! Hopen dat 256 man werkt! :O Want daar heb ik alleen m’n twijfels over^^

    0
  2. User  avatar
    515 XP

    Ik denk dat in het begin de servers de aanloop niet aankunnen, en daardoor af en toe zullen crashen tot dat de bugs eruit zijn….
    maar dit spel is ontworpen voor online, dus de servers moeten het gewoon blijven draaien. Zo niet dan zijn ze heel dom bezig..

    0
  3. User  avatar
    2449 XP

    Blijft er bruut uit zien.. ik kan niet wachten tot de closed beta er is ^^…

    0
  4. User  avatar
    931 XP

    Lijkt me echt wel vet 😀

    0
  5. User  avatar
    4192 XP

    Wat ik me nou afvraag, waarom 256 man en hebben ze het niet afgerond naar 250 of 260?

    0
  6. User  avatar
    85 XP

    @afca-yuri: eehm omdat 256 het maximale is wat een bit/een computer aan kan, het is het primaire getal voor maximale capaciteit, moeilijk uit te leggen maar 260 kan dus helemaal niet, 250 misschien wel.

    0
  7. User  avatar
    2574 XP

    waarvoor zou 256 man niet werken :s met een normale internetverbinding van 20 mb moet dat toch wel lukken ?

    0