Aliens: Fireteam Elite 2 toont eerste trailer

Cold Iron Studios heeft de eerste trailer van Aliens: Fireteam Elite 2 vrijgegeven. De coöp-shooter verschijnt deze zomer op pc en is al te wishlisten via Steam en de Epic Games Store.

Vier marines, meer xenomorphs

De trailer toont wat spelers kunnen verwachten ten opzichte van het origineel Aliens: Fireteam Elite. Squads groeien van drie naar vier spelers, en de extra vuurkracht wordt meteen gecompenseerd door een uitgebreidere vijandenpoel. Cold Iron Studios belooft een massale verscheidenheid aan nieuwe xenomorphs die spelers dwingen mobiel te blijven, situationeel bewust te zijn en elk beschikbaar hulpmiddel in te zetten.

Nieuw is ook de Specialist Class, waarmee spelers zelf een combinatie van hoofd- en nevenvaardigheden kunnen samenstellen in plaats van te kiezen uit vaste klassen. Dat geeft meer ruimte voor persoonlijke speelstijlen en teamcomposities.

Horde-modus en nieuwe uitgever

Bij de lancering zijn meerdere dedicated horde-maps inbegrepen. Overlevende spelers verdienen beloningen; wie het niet haalt, gaat dood. Klassiek.

Opvallend is ook de wissel achter de schermen. Het eerste deel werd uitgegeven door Focus Entertainment, maar Fireteam Elite 2 komt uit bij Daybreak Game Company, dat vooral bekendstaat om mmo’s zoals EverQuest en Lord of the Rings Online.

Het vervolg was al even in beeld nadat details eerder uitlekten, en met de trailer is de aankondiging nu officieel. Een concrete releasedatum is nog niet bekendgemaakt.

Meer Aliens: Fireteam Elite 2

Meer