Assassin’s Creed: Revelations komt naar de PlayStation Store

Het laatste Assassin’s Creed-deel, Revelations, komt naar de PlayStation Store. Dit kondigde Ubisoft vandaag aan via het officiele PlayStation Blog. De game is deze vrijdag te downloaden, oftewel 23 maart. Om de (digitale) launch te vieren krijg je 35 procent korting op de game, voor het gehele weekend. Dit betekent dat je geen €69.99 betaalt, maar €49.99. Niet echt een korting, de MediaMarkt heeft de game nog goedkoper, maar goed. Mocht je PlayStation Plus hebben, dan kost de game €44.99.

  1. 194.156.44.xxx's avatar

    Staat bij Sommige mediamrkten zelfs al voor 29,99!!!

    0
  2. User  avatar
    2419 XP

    Is dit alleen voor ps3?

    0
  3. User  avatar
    272 XP

    @klupido: ze zeggen toch dat het in de ps store is niet in de xbox live-weet ik veel wat

    0
  4. User  avatar
    1783 XP

    @194.156.44.xxx: ja daarom, de store is altijd echt kneiterduur

    0
  5. User  avatar
    2419 XP

    @-THA-davy:

    jaa maar ik bedoel het spel dwaas gewoon op cd ?Net zoals left 4 dead alleen voor Xbox is helaas

    0
  6. 94.224.38..xxx's avatar

    Degene die de game goedkoop wilt aanschaffen zoekt het natuurlijk uit in de winkel. Weliswaar zijn er mensen die liever een digitale versie hebben ook al moeten ze daar meer voor betalen. Want uiteindelijk is een sale via een duurder digitaal kanaal gewoon mooi meegenomen voor de uitgever. Wil je niet zoveel betalen dan ga je gewoon naar de winkel.

    0
  7. danny's avatar

    op deze manier duurt t nog wel ff voordat we helemaal over gaan op digitale games en anders worden we dus gewoon enorm getild. Hoe kan een digitale game nou duurder zijn dan een schijf met een hoesje?

    0
  8. 195.130.22.xxx's avatar

    Je maakt gratis reclame voor Mediamarkt. Heel proffesioneel..

    0
  9. 83.85.168.xxx's avatar

    @195.130.22.xxx:

    Het zou stom zijn om duurder aan te bieden. Of het nou MM is of wat anders who cares?

    0

Meer Assassin's Creed Revelations

Meer