Team Bondi is na de release van L.A. Noire helaas failiet gegaan, nu lag dit niet zozeer aan de kwaliteit van de game maar waren er andere problemen. Dit betekent alleen niet dat ze alles maar volledig opgeven, voor veel mensen is ontwikkelen namelijk meer dan werk alleen; het is een passie.
Het grootste deel van het voormalige team werkt nu bij een ontwikkelstudio genaamd KMM Interactive, je kunt dit zien als de nieuwe Team Bondi. Vandaag melden ze dat ze werken aan een nieuwe game voor de next-gen consoles, waaronder dus een PS4. De ontwikkelaars achter deze game hebben ook gewerkt aan The Getaway.
Deze nieuwe game gaat de naam ‘Whore of the Orient’ dragen, oftewel de hoer van het Verre Oosten. Het speelt zich af in de stad Shanghai, maar niet in de huidige tijd, ze hebben namelijk gekozen voor een setting in de prachtige klassieke jaren 30.
Hoe de gameplay in elkaar steekt en wat we allemaal kunnen verwachten, dat moet nog bekend gemaakt worden. Het screenshot hierboven is afkomstig uit de game.
Het zal waarschijnlijk een zelfde gevoel hebben als LA Noire
De ps4 (aankondiging) komt steeds dichterbij…
Goed bezig! Ben benieuwd naar welke game en natuurlijk wil ik wel eens de PS4 in actie zien :p
Grappig feitje…
Door erbarmelijke werkomstandigheden bij Team Bondi destijds, vluchtte een groot deel van het personeel en zochten onderdak bij KMM Studios. Vele van hen beschreven meneer Brendan McNamara voormalig oprichter van Team Bondi en nu ook producer van Whore of the Orient als een nachtmerrie van een baas.
Niet wetend en opgelucht dat ze waren bleek het dat McNamara nauwe banden had met George Miller, de grote man achter KMM Studios. Deze McNamara waar een ex medewerker van zei “the angriest person he’d ever met” heeft dus een mooie overnamepartner gevonden die dus vol zit met ontevreden ex medewerkers van hem zelf.
Ondanks deze controverse zijn de meeste van hen ondergebracht in KMM’s Brisbane studio waar ze onder andere aan Happy Feet 2 video game hebben gewerkt. McNamara werkt in KMM’s Sydney studio aan zijn Whore of the Orient game.
Belangrijk is wel als aandeelhouder, McNamara nogsteeds toegang heeft tot de MotionScan technologie van de firma Depth Analysis, welke L.A. Noire gebruikte voor zijn levensechte gezicht animaties. Of hij gebruik zal maken van deze technologie in zijn next gen game?.. De kans is groot.
erg jmmr dat team bondi niks meer brengt op de ps3
Als de PS4 weer zo duur wordt kan Sony gewoon inpakken want er is niemand die daar meer intrapt inderdaad.
De PS3 koste ook €600 hoor toen hij gelanceerd werd.
meschien LA Noire en The Getaway in 1 game voor de PS4??