Topic: Grand Theft Auto: The Ballad of Gay Tony aangekondigd

27 mei 2009om 07:44

Rockstar heeft vanavon de nieuwe titel van de twee DLC voor GTA IV bekend gemaakt, en tot in tegenstelling van de speculaties is de naam erg *verassend* te noemen. In Grand Theft Auto: The Ballad of Gay Tony speel je met Luis Lopez een gelegenheids crimineel en full-time assistent van de legendarisch nachtclub eigenaar Tony Prince (aka “Gay Tony”). Deze nieuwe content is niet alleen downloaden via Xboxlive, maar zal ook samen met Lost and the Damned op een DVD in de winkels verschijn. En mocht je GTA IV nou niet in je bezit hebben, dan is het geen probleem aangezien je deze niet nodig zal hebben om deze DLC te spelen.

10 reacties

  1. User  avatar
    3343 XP

    Best vet dat het op een DVD komt. 😀

    0
  2. User  avatar
    515 XP

    Ik had het liever op BR disk gezien…

    0
  3. User  avatar
    6621 XP

    [quote]Ik had het liever op BR disk gezien…[/quote]

    Ik ook maar copy paste van een andere site is niet netjes he 😛
    Wel vet dat het een standalone spel word.

    0
  4. User  avatar
    1810 XP

    op een DVD…? dus het komt alleen maar voor de xbox 360 uit? Aangezien ALLE PS3-games op blu-ray komen, tenzij het PSN titels zijn.

    Bron? En waar staat dat het voor de PS3 uitkomt?

    0
  5. User  avatar
    915 XP

    het is een xbox exclusive.

    0
  6. User  avatar
    1810 XP

    Inderdaad, het is wederom een Xbox360 exclusive zoals ik dus al dacht.

    [b][url=http://www.gamez.nl/xbox-360/nieuws/27127/nieuwe-downloadbare-content-grand-theft-auto-iv-the-ballad-of-gay-tony.html]BRON[/url][/b].

    0
  7. User  avatar
    456 XP

    fuck dit echt, stop throwing money microsoft!

    0
  8. User  avatar
    276 XP

    Jammer dat het Xbox only is, maar die naam xD

    0
  9. User  avatar
    253 XP

    Yess op DVD kan ik hem lkkr downloaden voor de Xdoos

    0
  10. User  avatar
    253 XP

    Is er nog wat bekent? over die dlc

    0