Ik heb iets gemekrt en weet niet of ik het enigste ben die deze probleem heeft?!
Maar ik heb mijn 3killstreaks geregelt:
1 – harrierstrike (7kills)
2 – ac130 (11kills)
3 – nuke (25kills)
Maar als ik harrier strike gebruikt en dood daarmee 4x krijg ik niet automaisch ac130 bij?!
Weet niet waarom? Is dit soort een glitch?!
Of ik heb harrier strike geactiveerd, daarmee dood ik 7 mensen.
Wanneer de killstreak is afgelopen en dood daarna 4 x meer dan pas krijg ik ac130?
Dus het telt helemaal niet op!?
Vind het echt raar want als ik online speel zie dat bij sommige juist wel word opgetelt? :wacko::wacko:
Iemand anders deze probleem die ik iets verkeerd of met ik een perk kiezen ofzo?!

EUhmmm…….. volgens mij tellen die kills van het vliegtuig niet mee 😉 Heb ik ook wel eens
Mmmmmmmh volgens mij tellen alleen kills uit care packages niet mee. Dus als je een strike uit een package hebt, telt het niet, maar als je hem oproept door een streak moet het als het goed is wel meetellen, da’s bij de Predator iig wel zo dus ik verwacht bij harrier toch ook. Niet toevallig een harrier uit een package opgepikt ofzo? Anders is het wel raar…
Hmm wel raar want ik heb ze zo staan.
5 kills: Predator Missile
7 kills: Harrier Strike
9: Pave Low
Met die ene perk ingeschakeld hoef ik maar 4 kills te maken voor de predator missile. Als je mazzel hebt raak je er meteen 2, dus kun je de harrier strike gebruiken. Ik heb wel eens gehad dat ik daarna niks meer kill, maar gewoon de harrier zijn werk laten doen en toen kreeg ik gewoon de Pave Low.
Ik heb ook wel eens meegemaakt met andere killstreaks dat de kills die gemaakt werden niet bij mijn streak werden opgeteld.
Bardfielt: Dat heb ik ook wel soms wel soms niet.
nWo_VuistInSter: Ja over die care packages, weet ik ook maar dat heb ik niet. Zoals “bardfielt” het zegt. soms telt het mee soms niet. Alleen weet niet waarom?!
GVeyron: ehm, raar…
Ik heb
5 kills predator
9 kills pave low
11 kills chopper gunner
Als ik predator gebruik, dan krijg ik dat erbij, maar als ik pave low activeer maak ik daar meestal 15 kills mee ofsoo, maar toch moet ik nog 2 kills maken met chopper gunner. dat is vaag, ik denk dat het gewoon bug is. Kan je niks aan doen, ik hoop dat het zo snel mogelijk over is.
ik vind die AC130 geweldig.
vooral als je zelf op de grond staat, dat geluid 😀
ik heb bijna standaard mijn killstreaks op predator, harrier strike en AC130 staan.
nuke haal ik toch niet, dus die pak ik niet 🙂
Ik had gister ook wat raars, ik het het zo:
7- Harrier
9- Pavelow
11- Chopper Gunner
Harrier ging goed, kreeg na 2 kills pavelow, en toen maakte pavelow 2 kills en toen kreeg ik geen chopper :S zelfs na uiteindelijk 7 kills met de pavelow niet
Ja die Pavelow is gewoon bugged, stel je hebt Harrier, Pavelow, Chopper Gunner en je Harrier maakt 2 kills, je Pavelow 7, en met Chopper Gunner heb je er 5. Dan rekent ie dat als een killstreak van 14. Dus hij telt de kills van Pavelow er niet bij op. Dat had ik ergens gelezen maar ik weet niet of dit nog gepatched wordt.
Ja dacht ik al, soms pakt het wel soms niet.
Dus ik heb nu een andere killstreak gekozen:
– harrierstrike
– chopper
– nuke
Dan lukt het wel pavelow is eventjes gaar…
had het net ook want maakte 3 kills met me predator missile en ik kon geen harrier.