Nieuwe gameplay van Call of Duty: Black Ops Declassified op ‘Shipment’ map uit CoD4

http://youtu.be/5bQ2VKah7e0

We hebben weer wat nieuwe beelden voor je van Call of Duty: Black Ops Declassified met een kleine verrassing, namelijk de Shipment-map uit Call of Duty 4: Modern Warfare. Nu hopen we ook dat Treyarch deze map gestopt heeft in Black Ops 2 want dit is toch wel een hele aangename map die veel mensen kunnen waarderen.

Het spel zelf ligt al op 13 november in de winkels, tegelijkertijd met Call of Duty: Black Ops 2 voor de PS3. Black Ops Declassified komt natuurlijk uit op de PS Vita en is exclusief voor deze handheld.

  1. User  avatar
    2610 XP

    ziet er nice uit

    0
  2. User  avatar
    82 XP

    Ziet er goed uit. Ik begin, na al dat ‘slechte’ nieuws, toch wel benieuwd te worden naar deze game.

    0
  3. User  avatar
    625 XP

    @Maks-PSVita: na al dat slechte nieuws kon het ook niet slechter dus had het raar gevonden als het nogmeer slecht nieuws was

    0
  4. User  avatar
    1489 XP

    Zo mooi is die toch niet ? Kijk het is nou ook weer niet zo slecht als die ene trailer maar ook lange na niet zo mooi als uncharted bijvoorbeeld.

    0
  5. User  avatar
    260 XP

    Had ik eergisteren al gezien. Maar ik vind het stom dat ze er geen killcam in hebben gestopt!

    Nu weet je nooit waar je gekilld wordt!!! ALTIJD DIE CAMPERS I WANT TO GET THEM!

    Naja het is een cod game en je kan presteigen. Dat miste ik in resistance. waardoor ik na een aantal uren en dagen in de top 200 stond van survival.

    ik heb de game al besteld bij wehkamp je kan overgens ook bij 12game.com bestellen voor 42 euro (excl verzendkostten) bij wehkamp is het extra 15% korting!

    0
  6. User  avatar
    789 XP

    WOOOOOHOOOO ik kan niet wachten op shipment!!
    Hopelijk voegen ze ook een paar WAW levels toe

    0
  7. 86.208.252.xxx's avatar

    Wacht maar tot je het zelf van dichtbij ziet. Het ziet er niet uit en deze blurry off-screen gameplay doet het alleen maar eer aan die het niet verdient.

    0
  8. User  avatar
    594 XP

    @kblade: Zit wel een killcam hoor kijk maar goed alleen die gast drukt t vlug weg 😉

    Edit by Sensu: Je zit vast op je telefoon… Heb even je typo verbeterd, maar liever geen dubbelposts hiervoor 🙂

    0
  9. User  avatar
    2610 XP

    @rva_96:

    Jij let teveel op graphics bro dat is niet goed…..
    Kijk liever naar gameplay etc dat maakt een game een game en je geld ook direct waard.

    0
  10. 94.214.33..xxx's avatar

    @saidddd93:
    Yo “bro”, jij kijkt zeker te veel south park :p

    0
  11. Bro's avatar

    Hoop dat ze de multiplayer goed uitwerken, dan koop ik hem. Waarom maakt Sony Black ops 2 en alle andere nieuwe ps3 games niet met remote play -_- das een van de redenen waarom ik een psvita heb gekocht. Lekker op de wc cod online 😀

    0
  12. 37.74.3.xxx's avatar

    Off Topic
    Remote play was voor mij ook een van de hoofdredenen om de Vita aan te schaffen.
    Zeker na de presentatie van Killzone3 via remote play.
    En die is nog steeds niet!!!! Waarom, wat is de reden hierachter. ze verkopen dan toch nog net zoveel PS3’s en games. (ik kan me voorstellen dat ze bang zijn, dat er dan minder Vita games verkocht worden). Doe dan net als Nintendo en maak gewoon al je games speelbaar via je controller (Wii U).

    On Topic
    Ik moet zeggen dat het er wel heel vloeiend uitziet, en dat is toch de voornaamste zaak bij een game, de GAMEPLAY ervaring. t kan er natuurlijk mooi uitzien, maar bagger spelen, of t speelt als een trein en ziet er niet uit. (nu was geen van beide van toepassing op de trailer van de Gamescon) maar het begint er al op te lijken, een echte COD ervaring. Ik blijf refereren aan Ressistance, dat zag er niet uit (multiplayer) maar speelt best degelijk. T was allemaal wat karig qua opties en modes, maar de 4×4 was goed te doen, omdat de maps erop aangepast waren. Dit is ook het geval in Declassified, kleinere maps. En je kan toch ook Free for all doen, dan speel je met 8 man, lijkt t nog wat 🙂
    Ik moet zeggen dat ik toch erg nieuwsgierig ben naar deze game, gewoon omdat t COD is en met 2 sticks te spelen op een handheld. Nog 4 nachtjes!!

    0
  13. User  avatar
    1489 XP

    @saidddd93: ja je hebt wel gelijk, maar het is nu erg moeilijk om te kijken naar gameplay. Het ziet er wel vloeiend uit, maar het 4vs4 systeem lijkt me nog gewoon niet optimaal. Maar ik ben gewoon nog heel sceptisch over de game, wellicht is het 13 november na de recensies anders wat ik natuurlijk wel hoopt 😀

    0
  14. 37.74.3.xxx's avatar

    op Bol.com staat de releasedatum op 30-11-2012!?

    0
  15. User  avatar
    147 XP

    OSHIIT IK KRIJG NERDGASM KOPEN KOPEN.

    0
  16. User  avatar
    2610 XP

    @94.214.33..xxx:

    Haha LOL true that!

    0
  17. User  avatar
    450 XP

    Ben benieuwd.

    0
  18. User  avatar
    265 XP

    @rva_96:
    tzijn dezelfde makers als van resistance op ps vita dus verwacht er niet zoveel van :p

    0
  19. 188.188.47..xxx's avatar

    even goed als ps 3 volgens mij. Nu is die wat beter dan die eerste trailer.

    0
  20. 83.81.189..xxx's avatar

    Wacht treyarch was toch niet de ontwikkelaar van dit spel

    0

Meer Call of Duty: Black Ops Declassified

Meer