Sony promoot ’20 februari’ tijdens Champions League match ‘Arsenal – Bayern’

http://playsense.nl/images/file/img_5123e484f0fb2.jpg

Tijdens de Champions League match tussen Arsenal en Bayern is Sony ook promotie aan het maken voor 20 februari. Uiteraard is Sony sponsor van de CL en zie je wel vaker reclame, maar het is opvallend dat ze nu specifiek 20 febuari aan het promoten zijn. Het lijkt erop dat er echt een hele hoop marketing in gegaan is om enkel en alleen persconferentie te promoten, wat toch wel mooi en bizar is.

Sony houdt 20 februari een persconferentie met mogelijk de onthulling van de PS4, meer informatie hierover vind je hier.

  1. User  avatar
    529 XP

    hopen dat het dat een geweldig event word

    0
  2. Naam…'s avatar

    Ik zag het idd.. Reclame voor een aankondiging. Sony creëert echt een hype rondom dit event. Doet me denken aan Apple..

    0
  3. User  avatar
    848 XP

    Viel me ook al op :D, normaal staat er toch altijd op die borden PlayStation 3? nu alleen maar PlayStation.

    0
  4. User  avatar
    115 XP
    0
  5. User  avatar
    1158 XP

    @Morticuz: al tijd alleen PlayStation 😉

    0
  6. User  avatar
    20030 XP

    @Naam…: Apple maakt geen reclame voor events

    0
  7. Naam…'s avatar

    @M4GN3T:

    Nee, maar creëeren wel een hype.

    0
  8. User  avatar
    20030 XP

    @Naam…: Ja ok dat wel maar bij Apple gebeurd dat vaak door de blogs in plaats van het bedrijf zelf, gelijknissen qua hype zijn er dus in mijn optiek niet echt. Sony gooit vooral zelf veel marketing tegenaan en is juist degene die hoog van de toren blaast. Bij Apple zijn het vaak de Amerikanen van Verge, Engadget, Gizmodo e.d. die het helemaal ophypen.

    0
  9. 82.74.116..xxx's avatar

    hoelaat nederlandse tijd is de perconf.

    0
  10. 94.211.81.xxx's avatar

    12 uur s’avonds

    0
  11. 82.74.116..xxx's avatar

    dus zomenteen ? 19 feb 00;00 :p

    0
  12. User  avatar
    3062 XP

    @82.74.116..xxx:

    nope, voor amerika 20 febr. voor ons in de nacht van 20 en 21 februari dus

    0
  13. 62.131.157.xxx's avatar

    morgen 21 februari 00:00

    0
  14. User  avatar
    848 XP

    @Tim14ww: @ferrariking: Haha,dan zat ik er naast, kun je zien dat ik dan normaal toch meer op de wedstrijd let. Hopen dat ik vanavond gewoon een leuke wedstrijd kan zien zodat ik niet op de reclameborden hoef te kijken :D.

    Ps. nog bedankt Tim voor het speciaal opzoeken van een Playstation reclamebord :$ 😀

    0
  15. 82.168.193.xxx's avatar

    wel lauw, dat de PlayStation 4 dus komt eind dit jaar
    GTA 5 zal vast wel daarom zijn uitgesteld
    of komt die toch voor de PlayStation 3?

    0