Ubisoft maakt zich klaar voor nieuwe generatie consoles

Nieuwe consoles en handhelds zijn momenteel voor ons nog toekomst, Ubisoft is echter volop voorbereidingen aan het treffen voor de toekomstige consoles en handhelds, dat vertelt Yves Guillemot, de baas van Ubisoft. Volgens de beste man is het nodig om nu al voorbereidingen te treffen, ‘We willen klaar zijn voordat de nieuwe generatie consoles en handhelds op de markt verschijnen.’ Ook denkt hij dat de nieuwe generatie apparatuur niet zo ver weg is als wij denken. Guillemot verwacht de nieuwe generatie gameapparatuur binnen enkele jaren en daarom vind hij het belangrijk om nu te investeren in de toekomst, zo kunnen ze volgens hem beter omgaan met de toekomstige consoles en handhelds. De kans is vrij groot dat we op de E3 een aantal dingen gaan horen over de toekomstige consoles en handhelds.

  1. User  avatar
    1040 XP

    Mhm, beter dat ze voorbereid zijn:)

    0
  2. User  avatar
    800 XP

    Gwn een mooi voorbeeld dat ze alvast vooruitdenken.. 😉

    0
  3. User  avatar
    2574 XP

    zo snel al 🙁

    0
  4. User  avatar
    1040 XP

    @ nis gens:
    Dat is toch juist een goed punt?
    Zo zijn hun alvast voorbereid op de games van bijvoorbeeld de Playstation 4, zodat jij de beste games kunt spelen

    0
  5. User  avatar
    6622 XP

    Mooi krijgen we tenminste goede lauchtitels 😛

    0
  6. User  avatar
    190 XP

    playstation 3 gaat denk ik nog wel wat langer mee dan paar jaar
    xbox daaroptegen…

    0
  7. User  avatar
    186 XP

    Nu al… ik dacht dat de playstation 3 nog 7 jaar door zou gaan?

    0
  8. User  avatar
    778 XP

    De playstation 3 gaat ook gewoon nog 7 jaar door. Maar het zou kunnen dat er al over 3 jaar (of eerder) een ps4 komt en dat Sony de ps3 wel gewoon blijft ondersteunen.

    0
  9. User  avatar
    647 XP

    Een Xbox Handheld!!!
    Ik weeet zeker dat hij komt!!
    Zou wel moeten!!!!! XBP XBox Portable!!!

    0
  10. User  avatar
    3343 XP

    Als ze maar geen betere Xbox dan de PS3 op de markt brengen en geen betere Wii en geen PS4 aankondigen, vind ik alles best. 😀

    0
  11. User  avatar
    7139 XP

    ja een nieuwe playstation gaan we nog niet zien dit zou zijn voor ergens in 2013 A 2015
    xbox moet vroeger eentje uitbregen want die zitten al op het max van u console die gaat de ps3 niet meer kunnen volgen in het ontwikelen van beter en mooiere game s
    dus wij als beziter s van de ps3 hebben nog wat tijd

    0
  12. User  avatar
    40 XP

    leuk dat ze gaan voorbereiden, maar wat willen ze precies gaan doen dan? Games ontwikkelen lijkt me een beetje te vroeg.

    0
  13. User  avatar
    4192 XP

    Wat bedoelen ze met zich klaar maken dan?

    0
  14. User  avatar
    48 XP

    hoopecht niet dat er binnen een jaar of 2 al de ps4 is:P kost weer zoveelgeld

    0
  15. User  avatar
    151 XP

    TSjjjaa alleen XKots loopt een beetje 8ter….

    PS3 4 ever

    Peace

    0