Marvel vs. Capcom 2: de video-filter vergelijking

In de Amerikaanse PlayStation Store is een demo te downloaden van Marvel vs. Capcom 2, exclusief voor het PlayStation Network. Deze demo bevat de optie om grafische video-filters aan te zetten. Om je een idee te geven wat deze filters nu precies doen kun je onderstaand screenshot ter vergelijking gebruiken.

Zoals je ziet is classic de old-skool video-filter en ontbreekt anti-aliasing op zijn top, smooth en crisp daarentegen zijn al wat beter. Smooth zorgt ervoor dat je weinig tot geen kartels ziet maar hierdoor wordt het beeld wel wat onscherp. Daarvoor heeft men de videofilter crisp in het leven geroepen, deze haalt en de kartels weg en zorgt ervoor dat het nog aardig scherp blijft. Joystiq heeft tevens een video vergelijking op Youtube geplaatst, deze vind je hieronder. Laat even weten in een reactie wat jij van de demo vond en welke video-filter je het meeste aansprak.

  1. User  avatar
    2574 XP

    smooth filter

    0
  2. User  avatar
    3343 XP

    Het liefst een smooth filter.

    0
  3. User  avatar
    6622 XP

    Zo dat is ff een verschil 😛

    0
  4. User  avatar
    508 XP

    Zo das wel een verschil maar had wel nog beter gekund 😛

    0
  5. User  avatar
    647 XP

    @NightHawk: Veel beter…

    0
  6. User  avatar
    104 XP

    demo gespeelt, nix voor mij! dit is egt voor die diehard fans! vind ik persoonlijk!

    0
  7. User  avatar
    175 XP

    Ik ben de demo nu aan het downloaden, hoop dat het een oed spel is. 🙂

    0
  8. User  avatar
    4192 XP

    classic! dit soort spellen horen old-skool!!

    0
  9. User  avatar
    175 XP

    Kak, ik kan het spel niet spelen omdat ik geen 2e controller heb. :’)

    0
  10. User  avatar
    753 XP

    Smooth Filter. Ik ga ff de demo downloaden :).

    0
  11. User  avatar
    4682 XP

    heb deel 1 van deze game op de DC en vind hem niet veel aan, had liever CAPCOM vs SNK millennium fight 2000 1 0f 2 terug gezien die is veel beter.

    0