Eerste gameplay beelden van Mad Max verschijnen morgen

De eerste gameplay beelden van Mad Max zullen morgen worden vrijgegeven. Dat heeft ontwikkelaar Avalanche Studios laten weten via Facebook en Twitter. De game werd tijdens de E3 persconferentie van Sony officieel aangekondigd, maar morgen zullen we de game eindelijk in actie zien. Mad Max verschijnt ergens in 2014 voor de PC, PS3, PS4, Xbox 360 en Xbox One.

Zodra de gameplay beelden zijn vrijgegeven vind je de video uiteraard ook op PSX-Sense.nl. Wil je weten wat wij tot nu toe van de game vinden? Lees dan onze preview van Mad Max hier.

  1. User  avatar
    2419 XP

    Is Mad Max een beetje zoals Just Cause 2 ? En dan bedoel ik open wereld enzovoorts

    0
  2. User  avatar
    1793 XP

    Ahaa ik kijk er naar uit. Just cause 2 was een van mijn meest favoriete games. Ze mogen eens een grondige reden geven waarom mad max in ontwikkeling was en niet just cause 3 voor launch!!!!!

    @hierboven

    Mad max is een zeer grote open wereld
    Een survival spel, maar niet te..
    Actie en voertuigen actie+ upgrade-baar
    En fans van just cause 2 mogen op hun beide oren slapen volgens hun.. Genoeg destructie en chaos!! Xd

    0
  3. User  avatar
    5761 XP

    Game Mad Max heb ik aangeduid met een vraagtekens .
    Ik wil er meer van zien en weten .
    Films naar games is meestal crap .
    Maar ik hoop op positief commentaar , dit zou voor mij een verrassing zijn !

    0
  4. User  avatar
    2419 XP

    @R*forever: Is er een voorganger van Mad Max dan misschien kan k daar wat gameplay van bekijken?

    0
  5. User  avatar
    1793 XP

    @klupido:

    niet dat weet ik. Blijkbaar is dit een game gebaseerd op een serie :(. Maar avalanche studio’s ken ik van just cause 2 en ik kan niet wachten op een 3!!!

    0
  6. User  avatar
    352 XP

    Ben wel benieuwd, avalanche heeft zeker een goede indruk op mij achtergelaten met de just cause serie.

    0
  7. User  avatar
    2419 XP

    @R*forever: Ik kan ook echt niet wachten !

    0
  8. User  avatar
    1793 XP

    @klupido:

    Als ik eerlijk mag zijn; just cause 3 kan GTA V zo omver blazen ookal was GTA v next gen..
    Maar omdat rockstar uit zijn fouten leert en veel replay value kan geven zal je just cause 3 rapper op geven dan in V gewoon wat chaos te maken. + het feit dat R* een zeer perfectionistische trek heeft..

    Maar weet wel: “just cause 3 zal het vuur aan de schenen leggen voor dev R*, avalanche studio’s is er van overtuigd de nr1 open wereld game te creëren”

    Wel dat beloofd, ik kan niet wachten !!!

    Waarom:
    1 hoe meer concurrentie, hoe meer games
    2 hoe meer games, hoe meer games to play..
    #FUCK’IN LOGIC

    😀

    0
  9. User  avatar
    2419 XP

    @R*forever: Klopt ik heb er ook echt ontzettend veel zin in ! En zoals ik al las bij het Far cry 4 nieuws is dat er steeds meer vraag is naar open wereld games !

    0
  10. Naam…'s avatar

    @tyger1:

    Mad Max is fucking oud. Dit is geen blockbustermoviegame, kneus. Aub vergelijk dit niet met andere filmgames en ik denk heus niet dat de makers van JC het gaan verneuken. Kom is met wat intelligentere comments, dude.

    0
  11. User  avatar
    5761 XP

    @Naam…:
    Al beelden gezien vandaag .
    reageer daar is op in plaats van iemand te bestoken , monkey.

    0
  12. Naam…'s avatar

    @tyger1:

    Ok leuk voor je, bakka

    0
  13. User  avatar
    5761 XP

    maan… wat ben je vermoeiend , ik reageer niet meer op je .
    Tip bakka is met 1K “baka” back to you !!! .
    doei … 😉 LOL

    0
  14. User  avatar
    3097 XP

    nice

    0

Meer Mad Max

Meer