Yoshida bevestigt Windows-ondersteuning voor DualShock 4

Eerder dit jaar werd bekend dat de DualShock 4 aangesloten kon worden op een Windows-computer. Dit werd toen gedemonstreerd met Need for Speed: Rivals. Sony heeft deze feature echter nooit officieel bevestigd, maar Yoshida heeft nu op Twitter laten weten dat de DualShock inderdaad gebruikt kan worden op een Windows-computer om zo PC-games ermee te spelen.

Yoshida zegt op Twitter dat de basisfuncties van de controller gebruikt kunnen worden door Windows. De beste man bedoelt hiermee dat de analoge sticks en knoppen zullen werken, maar dat er geen ondersteuning voor het touchpad is.

  1. User  avatar
    267 XP

    Microsoft <3 Sony

    0
  2. User  avatar
    2610 XP

    Sony gaat all in!

    0
  3. 84.198.140..xxx's avatar

    hell yeah !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    0
  4. User  avatar
    951 XP

    Ik hoop echt dat hiermee de band tussen MS en Sony op het gebied van gamen versterkt wordt. Ik heb zelf een Windows Phone en ik hoop dat Sony de PS app ook hierop gaat publiceren, omdat Sony Vaio ook Windows gebruikt.

    0
  5. raaraa's avatar

    Sony fucks every hole :p

    0
  6. User  avatar
    1042 XP

    Denk dat Microsoft ook veel moet gaan toegeven op sony. En vandaar deze kleine sAmenwerking, denk dat in de toekomst er nog veel meer samenwerkingen komen tussen ms en sony.

    0
  7. J3R3MY's avatar

    Dat word over 6 jaar de playbox of xstation 5!! Super id de twee grootste in 1 product op de markt brengen!! Leipe shizzle

    0
  8. User  avatar
    1314 XP

    @raaraa:
    Lol.
    @J3R3MY:
    Zo lang er dan minimaal 1 goede concurrent is. Een monopoly pakt zelden goed uit voor consumenten

    0
  9. User  avatar
    9074 XP

    @Fatoeboy: Die band gaat er nooit komen dit zijn twee gezworen vijanden op alles

    0
  10. Naam…'s avatar

    Zal bruut zijn als die werkt op de Xbox one! Dat zou helemaal te gek zijn:)

    0
  11. User  avatar
    951 XP

    @Flaming_Kaiser: Niet op alles 😛 op gebied van PC niet

    0
  12. User  avatar
    9074 XP

    @Fatoeboy: Omdat Sony geen andere keuze heeft als Windows maakt dat ze geen vriendjes. 😉

    0
  13. User  avatar
    76 XP

    @Flaming_Kaiser: Nee, zijn ze totaal niet; alleen op gebied van gaming. Microsoft en Sony werken heel nauw samen. Waar haal jij die informatie vandaan?

    0
  14. User  avatar
    26 XP

    Met de PS3 controller was dit ook al lang perfect mogelijk d.m.v. third-party drivers

    0
  15. User  avatar
    9074 XP
    0