Video-item: PS4 Remote-play gedemonstreerd

Remote-play is een belangrijke feature voor de PlayStation 4 en PlayStation Vita en dat is reden genoeg nu wij onze PlayStation 4 binnen hebben om hier eens naar te gaan kijken. In de bovenstaande video demonstreer ik (Lennard) je even kort de werking van Remote-play zodat je zelf kunt zien hoe simpel het eigenlijk wel niet is.

Mobiele gebruikers kunnen de video hier bekijken.

  1. User  avatar
    2001 XP

    Mooi om te zien dat het zo eenvoudig werkt, dit is zo’n puntje waar ik nieuwsgierig naar was. Ik neem het mee in m’n beslissing of ik een PS4 bundel haal met een vita of game later.
    Een vraagje nog, als je de game overneemt op je vita en gaat spelen zie je dan op je tv scherm de actie ook of blijft de game hier op pauze staan? Kan het niet duidelijk opmaken uit de video.

    0
  2. User  avatar
    5395 XP

    Dat gaat makkelijker dan verwacht. Nice. 🙂

    0
  3. 217.123.208..xxx's avatar

    is dit ook mogelijk: Ik speel fifa 14 met een vriend van me en ik heb maar 1 dualschock 4, kan ik dan mijn experia tablet z gebruiken als extra controller zodat we alsnog 1v1 kunnen spelen?

    0
  4. User  avatar
    58 XP

    ik ben zo fucking jaloers dat hun een ps4 hebben..

    0
  5. User  avatar
    162 XP

    Goed om te zien, de vita kan elk moment afgeleverd worden. Nu nog wachten tot vrijdag zodat ik het zelf kan beleven.

    0
  6. User  avatar
    1753 XP

    @217.123.208..xxx: Op de PS4 kun je alle games naar de PS Vita streamen, dus Fifa 14 kan je dan ook met een vita derbij spelen.

    0
  7. User  avatar
    101 XP

    @WJayW: Tv scherm gaat gewoon mee. Maar je kan je tv gewoon uitzetten of wat dan ook.

    0
  8. User  avatar
    2001 XP

    @FVD:

    Ok thanks voor het antwoord 🙂

    0
  9. User  avatar
    101 XP

    @217.123.208..xxx: Nee, Alleen als tweede scherm. Op dit moment zijn er nog geen spellen voor een tweede scherm

    0
  10. 195.86.39..xxx's avatar

    VITA Check!
    PS4 Is coming!

    Beste combo ~ever!

    0
  11. User  avatar
    734 XP

    Erg vet om te zien.
    Ben blij dat ik de vita heb onlangs heb gekocht.

    0
  12. User  avatar
    126 XP

    Ben benieuwd door deze functie of dat er meer PS Vita’s zulle verkocht worden 🙂

    0
  13. 86.81.99..xxx's avatar

    wtf krijg nu een belletje van intertoys rotterdam centrum dat ze 12 ps4 s krijgen en dat ik er niet bij zit

    0
  14. User  avatar
    60 XP

    Hoe werkt het nu eigenlijk met de L2, L3, R2 en R3 knoppen? Die heb je niet op de vita en kan je dus niet gebruiken in een ps4 game via Remote Play?

    0
  15. User  avatar
    9970 XP

    @Gmike: touchscreen en touchpad

    0
  16. User  avatar
    980 XP

    dit gaat vrij gemakkelijk!, en stoer dat jullie de ps3 Fat nog hebben staan en doet hij het nog,? mijn oude Ps3 ligt in de doos, al twee keer gerepareerd, maar hij doet het nog aardig!

    0
  17. User  avatar
    1783 XP

    @WJayW: Game gaat gewoon door

    0
  18. User  avatar
    1783 XP

    Ziet ik daar nou een Xdoos controllert? Schaam je ;P

    0
  19. Naam…'s avatar

    @yannickvanloon: je kan niet en de Vita en de DS4 gebruiken. Of of dus

    0
  20. 89.99.2.xxx's avatar

    Dus dit betekend dat je geen extra game hoeft te kopen voor de vita.? Elk spel dat je op de ps4 koopt heb je dan ook op de vita?

    0
  21. 83.80.21.xxx's avatar

    mooi verhaal alleen wilt me vita niet varbinden met mjn ps4 en ps4 herkent de vita nieteens via usb

    0