Sony heeft wellicht TV serie Powers in de maak voor op het PSN

Op het PlayStation Network zijn wereldwijd 110 miljoen accounts actief en in een aantal landen zijn er al films te bekijken uit de stal van Sony Pictures en dit is dan buiten Netflix en andere filmdiensten om. Vorig jaar gaf Andrew House echter al aan dat ze ook een ander publiek willen bereiken met hun dienst en dat er al programma´s in ontwikkeling waren.

Hun eerste project hiervoor lijkt een televisie serie te zijn die gebaseerd is op de comics van Powers zo weet Wall Street Journal te melden. Er zullen 10 afleveringen komen die elk een uur duren. In Power draait het allemaal om twee agenten genaamd Christian Walker en Deena Pilgrim, die moordzaken behandelen waar mensen met krachten bij zijn betrokken.

Voorlopig lijkt de serie alleen in de Verenigde Staten te verschijnen, maar we hopen dat deze serie ook hierheen komt, want het klinkt erg tof.

  1. 145.102.0.xxx's avatar

    Persoonlijk vind ik dit een hele tof comic. Heb de eerste 3 delen als hardcover thuis staan. Zeer leuk concept.

    0
  2. User  avatar
    761 XP

    ik ken het niet, maar ben wel benieuwd.

    0
  3. User  avatar
    9970 XP

    Zoals al jaren het geval is, is in Amerika op het psn ook een komplete videotheek zelfs met de nieuwste afleveringen met series te vinden
    Het kompleet tegenovergestelde als bij ons, wij hebben niets, en dat zal voorlopig ook zo blijven helaas.

    Over de rest van de store maar niet te spreken, die is in Amerika zelf ook velen malen overzichtelijker

    Schrijf deze serie dus maar op je buik

    0