Raiden laat zijn skills zien in de nieuwe Mortal Kombat X trailer

http://youtu.be/_4aQzebdHv4

Mortal Kombat X zit eraan te komen en zal onder andere de verschillende vechtstijlen uit eerdere delen toevoegen aan de gekende succesformule. Dit wordt al erg duidelijk in de bovenstaande trailer, waarin dondergod Raiden zijn moves tentoonspreid in een duel tegen Kotal Kahn.

Eén vechtstijl geeft hem bijvoorbeeld de kans om heen en weer te teleporteren, terwijl een andere zich meer focust op zijn elektrische krachten. Tenslotte zal het ook nog mogelijk zijn om bliksemvallen in het level te plaatsen. Klinkt interessant, toch? Wij kunnen alvast niet wachten.

  1. User  avatar
    594 XP

    Graphics zien er sweet uit..
    Gameplay lijkt ook ok 🙂

    0
  2. 83.83.240.xxx's avatar

    Damn dat word weer heerlijk rammen

    0
  3. 213.148.225..xxx's avatar

    Tekken 7 is ook aangekondigd voor de arcade en loopt op Unreal Engine 4. Next-gen consoles worden ook nog even genoemd door Harada!

    0
  4. User  avatar
    555 XP

    Ziet er weer erg goed uit. Speel mortal kombat al vanaf deel 1 dus deze mag niet ontbreken inmijn collectie

    0
  5. User  avatar
    1118 XP

    Ziet er wel gruwlijk uit 😀

    0
  6. 94.215.29..xxx's avatar

    Hoofd aan het einde kapot schieten vind ik een beetje overbodig, had van mij niet gehoeven.

    Lijkt mij een redelijke game te worden.

    0
  7. 94.212.142..xxx's avatar

    Lekker oldskool. Wat is die compressie op youtube slecht zeg, de PS3 versie uit ?2011? ziet er nog beter uit zo (echt!).

    0

Meer Mortal Kombat X

Meer