De release van FIFA 15 is heel dichtbij, want deze week verschijnt de footie van EA Sports. Stel dat jij altijd een speler bent die zijn vrienden graag gek speelt met allerlei trucjes of je bent juist degene die nooit van de trucjes af weet, dan moet je zeker de bovenstaande trailer bekijken. Hierin laat Belgisch international en speler van Chelsea, Eden Hazard, een aantal nieuwe skill moves zien. Hier staan ook de instructies bij hoe je ze moet uitvoeren wat erg handig is.
Zlatan goals!
Daarom is ie zo hoog gerated, omdat ie in het Fifa schuitje zit. Op het WK geen knikker geraakt.
Ik krijg hem morgen binnen voor de ps4
ik heb hem al en je kan nu mannetjes makkelijker voorbij dribbelen je scoort van afstand makkelijker
Messi-kloon!
@92.109.131..xxx: Waar heb jij em vandaan. Ik wacht nog op het smsje van Game-mania, alhoewel de game voor Donderdag geplanned staat. De ene winkel is altijd wat stricter dan de ander in het uitgeven van spellen.
@gitaarlapswans: Amerikaanse ps store
@92.109.131..xxx: De update voor de US Store is volgens mij nog niet eens live dus een beetje vreemd dat je de game dan al hebt. Of is de release zonder timer in de store?
@Faunus: vreemd? ik heb daar in de store gepre-orderd en was vandaag uitgekomen:)
@92.109.131..xxx: veel plezier ermee. Ik moet waarschijnlijk nog 2 dagen wachten. haha.
@gitaarlapswans: thnx man 🙂 wachten is nooit leuk maar over een paar dagen heb jij er een plezier van
@gitaarlapswans: Bwah, bij Chelsea toch echt een van de smaakmakers. Ook dit seizoen sterk begonnen. In het Belgisch elftal wat minder maar ik heb er vertrouwen in dat het topspel ook daar te zien zal zij.
Heel erg up-to-date zijn jullie weer.
@elazzja: chelsea en smaak, rare combi haha nee hoor. Hazard wordt vaak vergeleken met Robben. Enkel Robben is 10x beter
@gitaarlapswans: Omdat ie op het WK slecht was wil niet zeggen dat hij er niks van bakt. Ronaldo heeft op het WK ook niet veel laten zien. Betekend ook niet dat Ronaldo z’n rating te hoog is toch?
@92.109.131..xxx: Oh, oké. Mooi in ieder geval en have fun! 🙂