BBC gaat TV-drama uitzenden gebaseerd op Grand Theft Auto

http://playsense.nl/images/file/img_55018fbc2ce52.jpg

De BBC gaat een TV-drama maken gebaseerd op Rockstar Games’ franchise Grand Theft Auto, zo maakte de omroep vandaag bekend. De show zal uitgezonden worden op BBC 2 als onderdeel van BBC’s initiatief “Make it Digital”. Een reeks uitzendingen die zich concentreren op Groot-Britannië en haar rol in de digitale wereld. De bedoeling van dit initiatief is om jongeren aan te moedigen om te leren programmeren, aangezien programmeren vandaag de dag steeds belangrijker wordt.

Gek genoeg is het initiatief bedoeld voor het jongere publiek, maar is GTA juist bedoeld voor het volwassen publiek, opmerkelijk dus. Er is nog weinig bekend over de invulling van het programma, maar het zal in september uitgezonden worden en naarmate dit dichterbij komt zal de BBC meer informatie vrijgeven.

  1. User  avatar
    72 XP

    Als vervanger van Top Gear zeker.

    0
  2. 92.69.220.xxx's avatar

    @ThePSgamer: misschien

    0
  3. User  avatar
    4247 XP

    gta kan top gear niet vervangen. daar is gta niet goed of groot genoeg voor.
    word gta door 350 miljoen mensen gespeeld ? nee.
    gta is leuk enzo maar vergeleken met de schaal van top gear komt het misschien niet eens in de buurt. qua humor zeker niet.

    0
  4. User  avatar
    1464 XP

    Slim, mooie manier om programmeren onder de aandacht te brengen. Games werken bij veel jonge jongens toch goed om interesse op te wekken.

    0
  5. User  avatar
    1783 XP

    @ThePSgamer: Top Gear gaat echt niet weg, Clarkson ook niet. Top Gear is met afstand het best bekeken programma van de BBC

    0
  6. 95.97.9..xxx's avatar

    @Peter01: Jouw humor komt ook niet in de buurt van GTA of Top Gear, hoe serieus jij reageert op een troll van ThePSgamer.

    O/T: Rockstar is gewoonlijk een nogal gesloten studio, ben benieuwd in hoeverre ze een kijkje in de keuken geven in de docu.

    0
  7. User  avatar
    4884 XP

    kben benieuwd!!

    0
  8. 81.204.215..xxx's avatar

    @Peter01: Alsjebieft vertel me meer. Jij weet alles van die Top Gear! Hoe jij al die informatie hebben? Ik benoem jouw hoogleraar Top gear!

    0
  9. User  avatar
    4247 XP

    @81.204.215..xxx: waar lul jij in hemelsnaam over ?

    0
  10. 81.204.215..xxx's avatar

    Ik lul overjou oneindige weisheit!! Bles ons met jou inzichten over wie het grootste is Top Gear of die GTA!(?)

    0
  11. User  avatar
    530 XP

    Wacht ff, wat als we combineren?, jeremy clarkson jat auto’s om te reviewen en test gelijk de auto’s terwijl hij achterna wordt gezeten door de politie.

    0
  12. User  avatar
    72 XP

    @Wintermute: Haha dat zou het beste programma ooit worden.

    0
  13. User  avatar
    2146 XP

    @Peter01: Games met programmas vergelijken? Tjeeeees…. En dat gta bedoeld is voor een ouder publiek dan de serie, tja. Welk kind van 13 had geen gta! Laten we eerlijk zijn, ik speelde gta 1. En ik ben nu 26…. Alles behalve 16 of 18

    0
  14. User  avatar
    4247 XP

    @Mrduckie88: gast ik zei helemaal niks over leeftijd.
    als ik dat zou doen zou ik een hypocriet zijn want ik speelde het zelf vroeger ook.

    0
  15. User  avatar
    4247 XP

    @81.204.215..xxx: dank je dat vind ik heel lief van je.

    0
  16. User  avatar
    4247 XP

    @Wintermute: dat is een gouden idee, MAKE IT HAPPEN!!!!!!!!!!!!!!!!!

    0
  17. User  avatar
    4247 XP

    @Mrduckie88: bovendien zie ik de belachelijkheid van een serie met een game vergelijken niet zo in. heb je trouwens gelezen op welke berichtje ik reageerde ? hopelijk snap je het dan wel.

    0

Meer Grand Theft Auto V

Meer