Farming Simulator 15 schittert in adembenemende debut trailer

De uitgebreide games bibliotheek van de PS3 en PS4 wordt nog meer verrijkt met een titel van formaat. Farming Simulator 15 is namelijk aangekondigd voor de consoles en zal op 19 mei beschikbaar zijn voor alle hedendaagse platformen, behalve de Wii.

Voor de allereerste keer ooit kunnen PS4 gamers dezelfde intense beleving in hun huiskamer brengen, zoals PC gamers de afgelopen jaren ook hebben gedaan met hun eigen boerderij. De bovenstaande trailer toont de superieure graphics en diepgaande gameplay van de game.

Farming Simulator 15 brengt ook nog een hele unieke feature met zich mee, je kunt namelijk spelers uitnodigen om aan je game mee te doen. Zo verhoog je de productiviteit van je boerderij enorm, dus nog meer tomaten en sla!

Zet je vakantiegeld dus alvast maar opzij en plaats nu snel je pre-order, want in mei zullen er ongetwijfeld lange rijen voor de gameshops staan tijdens de groots geplande nachtlaunch…

  1. 77.250.57..xxx's avatar

    tering zeg, ik snap wel dat jullie reclame inkomsten nodig hebben en dit soort artikels plaatsen, maar dit is wel heel erg aangedikt en over-the-top. laat dit soort onzin liever achterwege en geef een meer persoonlijke visie op de game.

    0
  2. 84.241.214.xxx's avatar

    “Zet je vakantiegeld dus alvast maar opzij en plaats nu snel je pre-order, want in mei zullen er ongetwijfeld lange rijen voor de gameshops zijn, tijdens de groots geplande nachtlaunch…” zijn jullie nou sarcastisch beIg of wat?

    0
  3. User  avatar
    20030 XP

    @77.250.57..xxx: Haha, dit is toch een geweldige advertentie die perfect aansluit op de doelgroep?!

    0
  4. 213.93.184.xxx's avatar

    @77.250.57..xxx: Moeilijk he satire :’).

    ik ga zeker naar de nacht launch!!

    0
  5. 62.140.132.xxx's avatar

    Wow! Dit is hoe games horen te zijn, meteen pre-order geplaatst, triple-a geheid!

    0
  6. User  avatar
    356 XP

    AAA+ game right there

    ik zeg kopen kopen kopen je bent toch niet gek.

    0
  7. 188.207.124..xxx's avatar

    Farming sim 2013 en 2014 waren ook al op de ps3

    0
  8. 92.69.214.xxx's avatar

    Hahaha wat een goeie grap Roy, ik kom niet meer bij. Het is ongevveer het enige bericht wat niet eerder werd gepost op insidegamer vandaag, je weet wel die website waar ze geen comments verwijderen

    0
  9. 188.207.124..xxx's avatar

    @92.69.214.xxx: MWEHEHE heeft hij weer de comments verwijdert. Hat je seker iets gezegt dat hij niet kan tegenpraaten!

    0
  10. User  avatar
    26459 XP

    @92.69.214.xxx: @188.207.124..xxx: Dat heb ik gedaan. Dit omdat niemand gebaat is met reacties waarin de ene ziekte je na de ander om de oren vliegt.

    0
  11. 92.69.214.xxx's avatar

    @rastapopulos mijn eerste inmiddels verwijderde reactie bevatte dus geen ziektes of scheldwoorden en was vrijwel hetzelfde als de reactie die ik nu heb geplaatst maar dan zonder de opmerking dat er op insidegamer geen reacties worden verwijderd. Dus.

    0
  12. User  avatar
    26459 XP

    @92.69.214.xxx: Aha. Tja, echt heel veel draagt een dergelijke opmerking ook niet bij of wel?

    0
  13. 188.207.79..xxx's avatar

    Lol reacties verwijderen gebeurd hier continu dat weet iedereen ook reacties waar niets op aan te merken is maar gewoon kritisch en ze denken dat niemand dat door heeft dus vooral lekker mee doorgaan en dan komt hier vanzelf niemand meer

    0
  14. User  avatar
    467 XP

    @ al die gasten die zitten te zeuren op het wel of niet verwijderen: Ben ik dan de enige die de lol van dit bericht kan inzien?
    Het gaat me veel moeite kosten, maar ik denk dat ik deze game tóch aan me voorbij laat gaan.
    Ik ben trouwens benieuwd wie deze games dan wel koopt, want kennelijk is er wel markt voor, gezien de jaarlijkse uitgaven?

    0
  15. User  avatar
    26459 XP

    @Blasphever: Het zal je verbazen hoe goed die games het op PC doen. Al jaren verkopen ze als een tierelier. Wie het koopt? Geen idee, ken niemand die het speelt haha.

    0
  16. User  avatar
    467 XP

    @Rastapopulos:
    Haha, waarschijnlijk ken je er dus gewoon een stuk of tien, maar durft niemand het toe te geven?
    Of het kan natuurlijk als lesstof op landbouwscholen gebruikt worden? Dat zou best nuttig kunnen zijn…

    0
  17. User  avatar
    26459 XP

    @Blasphever: Lol zou kunnen idd. Overigens, misschien dat het in Duitsland groot is. De game heeft jaarlijks een stand op de Gamescom die toch redelijk wat bekijks trekt.

    0
  18. 84.82.251..xxx's avatar

    toch lijkt het me wel een rustgevend spel. ik haal em wel er zijn toch verder geen sim spellen voor de ps4 jammer genoeg.

    0
  19. User  avatar
    15 XP

    Lekker boeruh 19 mei!!!!hahaha

    0
  20. 188.207.119..xxx's avatar

    Preorder geplaatst! Preorder bonus is een varken.

    0
  21. User  avatar
    530 XP

    Hopelijk pikt Konami deze reeks op. Metal Gear Farming. Pas op, de schapen zien je! 🙂

    0
  22. User  avatar
    176 XP

    En toch kan ik me daar best mee amuseren met deze game.

    0
  23. User  avatar
    2103 XP

    Game of the Year

    0

Meer Farming Simulator 15

Meer

Review: Farming Simulator 15

Review: Farming Simulator 15 – Er wordt altijd een beetje lacherig gedaan over Farming Simulator en dat is op zich niet gek. Van alle games die je kan spelen, is het simuleren van een boerenleven niet het eerste wat bij je opkomt. Ma...