Sony heeft mooie dingen in petto voor de E3, aldus Jim Ryan


Deze week vond de Game Developers Conference 2016 plaats in San Francisco. Er ging natuurlijk veel aandacht uit naar PlayStation VR. Sony heeft immers de prijs aangekondigd, evenals de maand waarin de VR headset zal verschijnen. Gamereactor nam echter ook de tijd om Jim Ryan, CEO van Sony Computer Entertainment Europe, wat vragen te stellen over andere zaken.

Zo kwam Uncharted 4 in het interview aan bod en Ryan is ervan overtuigd dat die game echt verbazingwekkend gaat zijn. Hij legde uit dat het even duurde totdat de first party studio’s van Sony echt door begonnen te krijgen hoe je het meeste uit de PlayStation 4 kan halen, maar dat dat punt nu wel zo ongeveer is bereikt. De ontwikkelaars zijn nu dan ook tot veel in staat en volgens Ryan ziet de toekomst er wat dat betreft ook rooskleurig uit.

Ook werd Ryan nog even gevraagd naar wat we kunnen verwachten van de aankomende E3. Natuurlijk gaf hij geen concrete voorbeelden van games die we op die beurs gaan zien, maar als we hem mogen geloven zullen we weer gaan genieten van alles dat Sony ons gaat tonen. Sony PlayStation belooft dus mooie dingen in petto te hebben, dus laten we hopen dat het een fantastische show wordt in juni.

  1. 84.192.100..xxx's avatar

    kan niet wachten op de e3 🙂 nu nog het gerucht van de ps4.5 ontkennen en paar keer normale games in de psplus line up doen en ik ben tevreden.

    0
  2. 217.103.26.xxx's avatar

    Nou k ben benieuwd

    0
  3. User  avatar
    367 XP

    Ik kan ook niet wachten op de E3, ten eerste de datum voor Ghost Recon Wildlands en welke nieuwe titel Ubi nu eigenlijk aan werkt. Ook zeer benieuwd naar de Sony pers conferentie.

    0
  4. User  avatar
    138 XP

    Ik heb nog geen PS4, dus kom maar met die nieuwe versie.

    0
  5. 213.46.18.xxx's avatar

    Laat me raden onthulling van de ps4.5, nu krijgen we inplaats van 8bit indies 16bit indies, psn network dat met 5euro omhoog gaat vanwege het “geweldige netwerk” sorry sony ik kan je niet meer serieus nemen ooit waren jullie een goed bedrijf, nu loop je apple na te doen en apple is ook een en al onzin, veelste duur voor veelste weinig

    0
  6. User  avatar
    1521 XP

    Red dead redemption 2 Legends of the west whoop whoop whoop!

    0
  7. 81.11.169..xxx's avatar

    VOORSPELLINGEN:
    GOD OF WAR IV
    Meer Detroit
    Dreams
    Wild
    Etc(Sony games)
    PLAYSTATION VR FOCUS
    EN HOPELIJK DUS EEN KRACHTIGERE PS4…

    WATCH DOGS 2
    GHOST RECON WILDLANDS
    A-C COLLECTION

    RED DEAD 3
    GTA V SINGLEPLAYER DLC
    Red dead redemption ps4/Xbox one

    MAFFIA 3
    nieuwe BIOSHOCK OF BORDERLANDS

    DISHONORED 2

    SAINTS ROW V of wellicht metro 3. Of beide zelfs..

    RELEASE DATE: RISE OF THE TOMB RAIDER PS4
    sleeping dogs 2

    BATTLEFIELD V en een open wereld game van ea aangezien ze jaloers zijn…

    de nieuwe call of duty(again..) en destiny 2(de nieuwe cod)

    R*forever

    0
  8. 84.241.194..xxx's avatar

    @81.11.169..xxx: ik gok dat ze wild pas later weer wat gaan van laten zien en de ps4,5 sowieso nog te vroeg is. ik zie een ac collection en red dead redemption ps4 versie sowieso niet gebeuren. denk dat ze ook eerder gta 5 dlc of red dead 3 apart gaan aankondigen dan tegelijk op de e3. dan gok ik eerder op red dead 3. release date van tomb raider zullen ze ook niet groots aankondigen op de e3. destiny 2 ook niet, ze gaan denk ik met een grote expansion komen en als laats geen nieuwe bordelands, omdat gearbox nu druk is met battleborne. dat zijn mijn speculaties.

    0
  9. 143.179.22.xxx's avatar

    Ps iplay forc denk ik

    0
  10. User  avatar
    4247 XP

    tuurlijk hebben ze vette shit. als je een drol met glitters erop in een vitrine kast laat zien heeft iedereen gelijk een hekel aan je.

    0
  11. User  avatar
    4247 XP

    @TreyarchRockzz: je bedoeld red dead 3. niet rdr 2. rdr is zelf een vervolg.

    0
  12. User  avatar
    1521 XP

    @Peter01: Ik weet niet waar jij dat logica vandaan haalt.
    Maar het is gewoon red dead 2 zo benoemd grote sites het.

    0
  13. User  avatar
    4247 XP

    @TreyarchRockzz: de red dead serie is begonnen met red dead revolver. red dead redemtion was deel twee. en dan is de derde gewoon de derde red dead en niet de tweede van de tweede.

    0
  14. User  avatar
    1521 XP

    @Peter01: Ja oke als je het zo bekijkt dan wel.
    Maar het is gewoon deel 2 want red dead redemption was een soort van nieuw ingeblazen game.

    0
  15. User  avatar
    4247 XP

    @TreyarchRockzz: het kan meerdere kanten op gaan. ze kunnen er bijzeggen dat het eigenlijk geen vervolg is. ze kunnen er ook gewoon red dead redemption 2 van maken omdat ze dan verder kunnen bouwen op die goede titel. omdat mensen te stom zijn om te beseffe dat het een sequel van redemption is als ze het red dead shotgun noemen (effe een stomme voorbeeld-titel).
    en mensen houden niet van verandering. black ops 2 is een mmoi voorbeeld. dat spel speelde vertrouwd, maar toch net wat anders. er zaten ook compleet nieuwe gameplay elementen in. (die rts/fps hybride missies)

    0
  16. User  avatar
    1521 XP

    @Peter01: Enfin ik verheug me op een nieuw vervolg jij ook?

    0
  17. User  avatar
    4247 XP

    @TreyarchRockzz: jazeker. red dead redemption is mijn favoriete game ooit. het einde kwam aan als een klap voor me smoel man.
    en undead nightmare was ook baas.

    0
  18. User  avatar
    1521 XP

    @Peter01: Ja het einde was een klap inderdaad maar zag het wel zien aankomen aangezien die 2 agenten toch naaiers waren en undead nightmare was dope shit veel gespeeld.

    0
  19. User  avatar
    4247 XP

    @TreyarchRockzz: jammer dat je bij undead nightmare niet een online freeroam had. aleen maar een survival mode geloof ik.

    0
  20. User  avatar
    1521 XP

    @Peter01: Ja alleen survival mode.

    0
  21. User  avatar
    4247 XP

    @TreyarchRockzz: bij gta 5 wil ik wel een undead nightmare. dan is die pegasus tank toch wel ineens een stuk leuker.

    0