Artorias’ Greatsword nagemaakt door een echte smid

tumblr_naxx0uy7OK1skgjsto3_1280

Vroeger, een enorm lange tijd geleden, waren de outfits zoals wij deze in Dark Souls terug zien enorm normaal. De zwaarden en harnassen waren dagelijkse kost voor ridders uit de middeleeuwen.

Een smid, die zich specialiseert in het maken van middeleeuwse wapenuitrusting, wilde de som op de proef stellen of zwaarden zoals het Greatsword van Artorias ook daadwerkelijk zo gehanteerd kunnen worden en besloot deze na te maken. Dit lukte hem, met enorm oog voor detail.

Check het proces en eindresultaat in de video hierboven.

  1. User  avatar
    7143 XP

    mooi mooi

    0
  2. 176.9.63.xxx's avatar

    Ik geloof niet dat de harnassen en zwaarden van dark souls erg realistisch zijn hoor. In de laatste minuut kan je zien dat dat ding amper te te tillen is. Wel erg tof om te zien dat hij het nagemaakt heeft!

    0
  3. User  avatar
    4357 XP

    @176.9.63.xxx: Dat is ook waarom hij die nagemaakt heeft, om te kijken of het te hanteren is. Dit staat ook in de tekst ^_^

    0
  4. 94.215.29..xxx's avatar

    Het einde is altijd weer jammer.

    0
  5. 178.85.36..xxx's avatar

    Erg vet als je zoiets kan maken. Respect.

    0
  6. User  avatar
    1157 XP

    Nog nooit een dark soul gespeeld, maar het is mooi om ambachtslieden aan het werk te zien.

    0

Meer Dark Souls III

Meer