Ghostbusters VR-ervaring plotseling uitgebracht voor PlayStation VR


Zo uit het niets is er een Ghostbusters VR-ervaring opgedoken. Deze interactieve VR-ervaring duurt ongeveer een kwartier en hierin krijg je de mogelijkheid om een Proton Pack te gebruiken om zo daarmee een Slimer aan te pakken.

De ervaring zou gelanceerd moeten zijn in de PlayStation Store, maar we kunnen die op dit moment vreemd genoeg nog niet terugvinden. Misschien dat Sony wat achterloopt of dat er plotselinge problemen zijn ontstaan, maar als je interesse hebt raden we je aan de PlayStation Store in de gaten te houden.

De VR-ervaring is trouwens het eerste hoofdstuk. Er zullen dus meer hoofdstukken volgen, maar hoeveel precies is nog niet bekend. Hieronder een trailer om een eerste indruk te krijgen.

https://youtu.be/7R02Df0GcqI

  1. User  avatar
    559 XP

    Net als het spel zelf, een smerige cash-grab. Kost 7 dollar, maar duurt geen eens tien minuten.
    Heh bah.

    0
  2. User  avatar
    518 XP

    Zijn dit de echte Ghostbusters, of de vrouwelijke?

    0
  3. 77.161.22.xxx's avatar

    Game duurt nog geen 16 minuten, ligt er aan hoe vlug je speelt…
    Nou kan ik beter voor 7 euro bij de MC een lekkere vette hamburger halen of zo.

    0
  4. User  avatar
    9074 XP

    @XverderNix: Dit in VR jij bent het zelf.

    0
  5. 84.245.1.xxx's avatar

    Belagelijk​ dat ze hier geld voor vragen.

    0
  6. 159.46.196.xxx's avatar

    15 minuten gameplay voor een veels te dure prijs belachelijk

    0
  7. User  avatar
    648 XP

    Who you gonna call!

    0