FUEL Tornado Gameplay beelden verschenen

Dat moeder natuur niet alleen bestaat uit de typische weeromstandigheden die je tegenkomt in de meeste games zul je in FUEL zeker wel gaan merken. Een van de aspecten van de game zijn de ruige weersomstandigheden, zoals onder andere Tornado’s. En laten we daar nou net kennis mee gaan maken in de volgende video. Echter zien we hier prachtige graphics en gameplay, maar of men nou zo veel last gaat hebben van de tornado is niet heel duidelijk? Des te irritanter zijn de venijdige opmerkingen die de game naar je spuugt wanneer je verliest, Try harder or fail forever!

  1. User  avatar
    119 XP

    Filmpje is er niet.
    Staan allemaal codes van shockwave/youtube

    0
  2. User  avatar
    209 XP

    Is gefixed! Thanks voor het melden.

    0
  3. User  avatar
    446 XP

    vind het jammer dat ze met het idee van een grote kaart en bepaal je eigen route en er dan zoveel checkpointin hebben gedaan.

    0
  4. User  avatar
    753 XP

    Ziet er goed uit :).

    0
  5. User  avatar
    85 XP

    @arwin1993: vind ik ook

    en de rijder is een focking noob XD

    0
  6. User  avatar
    931 XP

    @SyncPeter: Ziet er zeker goed uit

    0
  7. User  avatar
    80 XP

    wtf, motorstorm, anyone?

    0
  8. User  avatar
    220 XP

    @arwin1993 nou ik niet, ik raak anders alleen maar verdwaald xD ik heb richtingsgevoel 0
    @trybenga t heeft wel wat weg van MotorStorm ja, maar 1 is dat zo slecht?, 2 dit ziet er beter uit, bij motorstorm is t op een gegeven moment haast onmogelijk om in te halen en is t n kwestie van geluk en 3 motorstorm heeft geen Free Roam en checkpoints. ik vind motorstorm wel chill, en als deze alleen maar beter is, kan t dus niet anders dan heel chill zijn

    0
  9. User  avatar
    6621 XP

    Ziet er best vet uit 🙂

    0
  10. User  avatar
    242 XP

    Denk dat je snel zat word van deze game 🙂

    0
  11. User  avatar
    903 XP

    Lijkt me wel vette game, met die tornado’s enzo…

    0
  12. User  avatar
    265 XP

    @arwin1993
    Vergeet niet dat er verschillende race types zijn, je hebt ook races die je moet rijden van punt A naar punt B, en zie maar hoe je er komt!
    Ik denk dat dit voor Multiplayer een hele leuke game gaat worden!

    0
  13. User  avatar
    4192 XP

    Wachten wat de reviews erover zijn en dan kopen

    0
  14. User  avatar
    17 XP

    dit is echt vet

    0
  15. User  avatar
    647 XP

    Dit spreekt mij veel meer aan dan die BMX Vs ATV ofzo 😀

    0