Update: Sony komt met PlayStation Move Sharp Shooter voor Killzone 3

Dat Sony niet stilzit weten we allang en dat ze continu bezig zijn met de verdere ontwikkeling voor de PlayStation 3 is ook een feit. Dat kunnen we merken aan de recente komst van PlayStation Move, waar steeds meer games gebruik van gaan maken. Het nieuwe paradepaardje van de Nederlandse ontwikkelaar Guerrilla Games, de PlayStation 3 exclusive Killzone 3, gaat ook gebruik maken van PlayStation Move en als deze komt kan je er optimaal gebruik van maken. Want waarmee kan je beter knallen dan met een geweer in je handen in plaats van de PlayStation Move of je controller.

Sony komt in februari namelijk met een prachtige Sharp Shooter ISA Killzone 3 voor de PlayStation Move controller. Hiermee zal je nog realistischer kunnen knallen als nooit tevoren en dat met de geweldige game Killzone 3. Bekijk hieronder de foto’s van de PlayStation Move Sharpshooter ISA Killzone 3 en hopelijk als deze PlayStation 3 exclusive uitkomt dat er ook een mooie bundel voor ons klaar staat met dit geweer.

[nggallery id=486]

Update: Zonet is er een video verschenen op de Europese PlayStation Blog waarin men een soort hands-on doet met deze nieuwe PlayStation Move Sharp Shooter. In de video speelt de manager van de officiële PlayStation EU Blog, James Gallagher, Killzone 3 met deze nieuwe PlayStation Move Sharp Shooter.

  1. User  avatar
    280 XP

    Die ziet er wel bruut uit! Als hij niet te duur wordt leuke aanvulling op je move collectie 🙂

    0
  2. User  avatar
    903 XP

    Dat kan best fijn zijn denk ik. Zo’n geweer kun je fijner vastpakken/doorgeven/mollen.

    wel gaaf ding xD

    word waarschijnlijk wel duur

    0
  3. User  avatar
    117 XP

    Ga er van uit dat het niet heel erg duur wordt, denk €30,- maximaal. Al zou ik dat al veel vinden.
    Ben in ieder geval blij dat ik nog geen attachment gekocht heb, want deze ziet er wel stuk beter uit.

    0
  4. User  avatar
    100 XP

    ziet er kinderachtig uit voor een game kilzone
    ik hou het liever bij de controler

    0
  5. Alycan's avatar

    Ding gaat $39,99 kosten. Aldus http://blog.us.playstation.com/2010/12/09/new-playstation-move-sharp-shooter-attachment Sony Blog US.

    Ding heeft trouwens meer weg van een M416 dan welk willekeurig KZ wapen dan ook.

    0
  6. User  avatar
    1983 XP

    Deze is voor 30 euro nog redelijk goed. Als het er te kiddy uitziet moet je gewoon eigen aanpassingen maken. Misschien een aanschaf waard. eerst zien hoe KZ3 met move is. (KZ3 is gewoon al insta-buy voor mij). Online graag move en Dualshock gescheiden hopelijk

    0
  7. User  avatar
    548 XP

    Nou hoop ook dat de game gewoon te spelen is met een normale controller want vind de PS move geen snar aan.

    0
  8. User  avatar
    1512 XP

    ziet er wel vet uit
    als hij niet te duur word haal ik één in huis

    0
  9. User  avatar
    9970 XP

    dat deze gun zou uitkomen wist ik al, en had het volgens mij al verteld ook.
    alleen was dat nog een uitprobeerseltje des tijds.
    Dat het goed werkt is ook al bekend, als ik me broer moet geloven hehe.
    Een leuke detail is dat als je de gun naar je oog toe brengt je in de game inzoomt.
    Of dat ook in de uiteindelijke versie word toegpast weet ik natuurlijk niet zeker

    0
  10. User  avatar
    6621 XP

    Ziet er erg plastic uit, maar verder wel mooi.

    0
  11. User  avatar
    4192 XP

    Leuk verzonnen, maar vind het zelf niks

    0
  12. User  avatar
    2521 XP

    Ik ben er niet gek op die dingen geef mijn maar gewoon jostik

    0
  13. User  avatar
    8 XP

    Wat is nou de retail versie? De witte of de rood met wit? Of zijn dat aparte versies voor Noord-Amerika en Europa, want ik vind die rood met wit veel mooier uitzien.

    0
  14. Aat's avatar

    Kijk maar naar de PS3 Battle rifle. Dat ziet er een stuk slicker uit!

    0
  15. maartenbmx's avatar

    Lijkt me best vet. Crane stock erop ‘doe-het-zelf-en’ en natuurlijk een red-dot (de rail op die foto’s lijkt op een weaver rail, en anders fix ik zelf wel wat) Let’s go tactical this year! Ik heb m’n twijfels bij de controls alsnog hoor, maar dan ziet het er in ieder geval vet uit! (=

    0
  16. Baloth's avatar

    Hmm? Speciale ISA editie? Ik dacht dat dit leuke dingetje geleverd werd met een stickervel voor Killzone 3 zowel als SOCOM4.

    0

Meer Killzone 3

Meer