Eerder werd al aangegeven dat World War Z nieuwe content zou krijgen en het moment is uiteindelijk daar: de beloofde update is live gegaan. De update in kwestie heeft de naam ‘Undead Sea’ meegekregen, wat te maken heeft met de nieuwe missie die nu speelbaar is. Hierin krijg je de taak te overleven op een geïnfecteerde ferryboot in Tokio. Hierbij word je bovendien geconfronteerd met een nieuw soort zombie die dodelijk vergif op je zal proberen te spugen.
Naast een nieuwe missie en een nieuwe speciale zombie zijn nog verschillende andere features geïmplementeerd, waaronder de langverwachte private parties. Hieronder geven we de belangrijkste veranderingen die de update met zich meebrengt even weer. De volledige lijst met alle grote en kleinere veranderingen kan je hier raadplegen.
New Content:
- Added Tokyo 3 level.
- Added new special zombie that will spawn on all levels.
New Features
- Added private lobbies.
- Added ability to host the game locally in private lobbies. (Only on Xbox and PS4 at the moment, same functionality will be available on PC later)
- Added ability to disable bots in private lobbies.
- Added UI that shows maximum difficulty each level was completed on.
- Added FoV scale slider.
- Added option to change PvP loadout during the game.
Afgelopen weekend begonnen met deze game samen met een maat van me. Co-op is dit echt heel dik de zombies komen letterlijk uit de lucht vallen!
Laatst ook gekocht voor een prikkie, ook solo erg tof de AI van je teamgenoten is ook prima.
@83.232.58..xxx: waar heb jij de game voor een prikkie kunnen halen als ik vragen mag?
@85.145.121..xxx:
Was een deal in de PSN Store voor €28 ofzo. Prikkie toch?
Tof spel hoor.
Ben alleen de nieuwe special zombie nog niet tegengekomen
@Killionaire: Niet? Ik al een paar keer.
@fraggernl: hmm oké
Nou wie weet kom ik die vanavond tegen dan