‘Death Stranding heeft een first-person modus, maar is zeker geen FPS’


Death Stranding is en blijft – waarschijnlijk tot de release – een groot mysterie. We kregen tijdens de afgelopen gamescom eindelijk wat gameplay te zien, maar het is nog steeds vrij onduidelijk waar Hideo Kojima’s nieuwe game nou om gaat.

Nu heeft het Japanse brein achter Death Stranding wat meer onthuld. Op Twitter vertelt hij namelijk dat Death Stranding een first-person modus heeft. Hierbij wil hij echter ook benadrukken dat het zeker geen shooter is, maar een uniek genre wat hij ‘Action Game, Strand Game’ of  ‘Social Strand System’ noemt.

Het is hiermee nog niet duidelijk wat hij bedoelt, maar over een aantal maanden kunnen we er zelf achterkomen. Death Stranding is vanaf 8 november verkrijgbaar, exclusief voor de PlayStation 4.

  1. User  avatar
    3157 XP

    Zou het niet in FPS willen spelen….dus gelukkig is het een optie

    0
  2. User  avatar
    958 XP

    beter er zijn al meer dan genoeg FPS games

    0
  3. 2a02:a447:a358:1:cef:7b7:b6b3:d.xxx's avatar

    @jerzelf: idem met third person

    0
  4. User  avatar
    958 XP

    @2a02:a447:a358:1:cef:7b7:b6b3:d.xxx: klopt overkill aan shooters tegenwoordig

    0
  5. 94.130.67..xxx's avatar

    Als het maar niet straks zoiets wordt als mensen de game onder handen krijgen ,dat men uiteindelijk tot de conclusie moet komen : goh is dat t nou?

    0
  6. 82.217.76.xxx's avatar

    Waarschijnlijk is het 3 keer niks.

    0
  7. 84.194.190.xxx's avatar

    Wtf is een strand game?

    0

Meer Death Stranding

Meer