De Uncharted film krijgt voor de zoveelste keer een nieuwe releasedatum

“De wet van Murphy” houdt in dat als iets fout kan gaan, het ook daadwerkelijk fout zal gaan. Het is een wet die al sinds het begin der tijden onze wereld in bedwang houdt en het is tevens een wet die het de laatste jaren op de Uncharted film heeft gemunt. De film probeerde lange tijd wanhopig een vaste regisseur te vinden en het casten van de verschillende personages duurde ook wel even. De huidige stand van zaken: Tom Holland speelt de rol van Nathan Drake, terwijl Mark Wahlberg Sully zal portretteren. Ook Antonio Banderas zou een rol op zich nemen, maar welke specifieke rol is niet bekend. De regie ligt dan weer momenteel in handen van Ruben Fleischer, bekend van Zombieland en Venom.

Net toen de film enige “stabiliteit” wist te vinden, gebeurde er plots iets waardoor de hele wereld opeens hun huis niet meer mocht verlaten, dus opnieuw kreeg de film met uitstel te maken. Sony is echter optimistisch en heeft recent een nieuwe releasedatum voor de film vastgelegd: 16 juli 2021 is namelijk dé dag waar we allen reikhalzend naar mogen uitkijken, want dan zou de film in de zalen moeten draaien. Uncharted neemt hierbij de oorspronkelijke releasedatum van de nieuwe Spiderman film in, die nu in november van dat jaar in de zalen moet verschijnen.

De wonderen zijn de wereld nog niet uit, dus we blijven enigszins optimistisch over de Uncharted film. Sony heeft alleszins hun plannen nog steeds niet opgeborgen, dus er is nog hoop!

  1. User  avatar
    3157 XP

    En hij zal weer uitgesteld worden 🙁

    0
  2. Anoniem-1474's avatar

    Als fan zeg ik nee tegen deze film laat het beter zo.

    0
  3. Anoniem-4887's avatar

    Ik hoop dat ze trouw zijn aan de game en Tom al die stomme collectables laat zoeken.

    0
  4. Anoniem-9350's avatar

    Tom Holland is helemaal niet geschikt om Nathan Drake te spelen. Dit wordt echt stom.

    0
  5. Anoniem-6248's avatar

    Ik vind dat die Tom Holland te veel een baby face heeft voor deze rol. Ik zou juist Mark Wahlberg casten voor de rol van Nathan.

    0
  6. Anoniem-8372's avatar

    @Anoniem-6248: Deze film gaat over de jongere jaren van Nathan Drake, wat zich afspeelde voor de eerste game. Wahlberg bijvoorbeeld is al bijna 50 ofzo dus dat is dan al helemaal niet geloofwaardig. Met Tom Holland hebben ze ook de optie om meerdere sequels te maken met hem zonder dat hij te oud wordt.

    0
  7. Anoniem-2596's avatar

    @Anoniem-8372: hoe jong wil je Nathan dan hebben toch niet 12 hoop ik?

    0
  8. Anoniem-2061's avatar

    Kap toch met die film.
    Wordt een grote flop

    0
  9. Anoniem-1993's avatar

    @Anoniem-2596: Daar zal Sony wel over nagedacht hebben, lijkt mij. En hij zal vast een andere look krijgen dan bijv. bovenstaande foto, zo zal die natuurlijk niet verschijnen.

    0
  10. User  avatar
    1147 XP

    Ik zie het wel als de film er ooit is, al die veranderende datums ga ik niet meer bijhouden 😛

    0
  11. Anoniem-7037's avatar

    @Anoniem-6248: Nathan Fillion!

    0
  12. Anoniem-8924's avatar

    Beter dat men met een nieuwe uncharted 5 komt op de PS5 in 2021 ..
    Film is niet nodig..
    De game op zich is al een film.

    0
  13. Anoniem-5198's avatar

    @Anoniem-8924:

    Zonder Drake.

    0
  14. Anoniem-4846's avatar

    @Anoniem-7037:

    Waardeloze acteur.

    0
  15. User  avatar
    2208 XP

    Ik had dat niet verwacht na dat die weer opnieuw was uitgesteld
    Helemaal onverwacht

    0