DiRT Rally 2.0 content ondersteuning stopt en Codemasters maakt zich klaar voor ‘andere’ DiRT aankondiging


Sinds de release van DiRT Rally 2.0 heeft de game de nodige extra content ontvangen en ook heeft Codemasters de game voorzien van verschillende uitdagingen en meer. Dat laatste blijven ze voorlopig nog even voortzetten, qua content is er nu wel een einde aan de ondersteuning gekomen.

De ontwikkelaar heeft via een brief aan de fans laten weten dat ze geen plannen hebben voor nieuwe seizoenen. In de tussentijd heeft de ontwikkelaar aan iets nieuws in de DiRT franchise gewerkt en afgaande op de teaser betreft het iets anders dan gebruikelijk.

Veel meer details hebben we niet, maar in de brief geven ze aan dat ze hun nieuwe racegame binnenkort zullen gaan onthullen. Afsluitend stellen ze dat DiRT een franchise is die zal blijven bestaan, rally liefhebbers hoeven zich dus geen zorgen te maken.

  1. Anoniem-2035's avatar

    Juist ps plus game

    0
  2. Anoniem-960's avatar

    Ik hoop een nieuw deel van Grid

    0
  3. User  avatar
    4028 XP

    Net begonnen met de game en hij speelt echt fijn, ook een stuk meer vergevingsgezind dan z’n voorganger.

    0
  4. User  avatar
    1214 XP

    @Anoniem-960:

    Een tijdje terug nog een nieuw deel van uitgekomen.

    0
  5. Anoniem-196's avatar

    @Anoniem-960: alweer? Is net een half jaar uit.

    0
  6. Anoniem-9875's avatar

    Zal wel weer een arcade game zoals Dirt 4 zijn:(

    0
  7. Anoniem-2356's avatar

    @Anoniem-196: de remaster heb ik al voor ps4.
    Ik bedoelde een nieuwe grid 😉

    0
  8. Anoniem-3227's avatar

    @Anoniem-2356:

    Waar heb je het over :’)

    0
  9. Anoniem-4787's avatar

    Is dit de meest recente dirt rally? In dat geval moet ik hem snel nog even downloaden.

    0
  10. Anoniem-5234's avatar

    Ik vind het best een toffe game. Even wennen, soms wat moeilijk als je meer arcade knallers gewend ben. Maar verder erg vermakelijk.

    0
  11. Anoniem-672's avatar

    Overigens komen er nog “verassingen” aan voor DiRT Rally 2.0 😉 De nieuwe DiRT is mogelijk een soort Forza Horizon met een combinatie van DiRT 3, Onrush en Driveclub (aangezien het waarschijnlijk het Evolution Studios team de game heeft ontwikkeld).

    0
  12. Anoniem-8695's avatar

    Jammer maar aan alles komt een eind. Het heeft me veel geld gekost… maar wat een game was dit zeg. Nog nooit was ik zo intens opgegaan in een game. De parcours zitten voor altijd in mijn geheugen gegrift.

    0
  13. Anoniem-7331's avatar

    Hij is nu 20€ met alle dlc op de store, ga ik mij toch aanschaffen, vond wrc 8 al heerlijk. Dirt 2.0 heeft veel uitgebreider wagenpark maar de stages zal het vrees ik niet kunnen evenaren, maar voor 20€ kan ik dat wel overzien

    0

Meer DiRT Rally 2.0

Meer