
We trappen de eerste prijsvraag in onze jaarlijkse reeks van acties af in samenwerking met Koch Media. Deze distributeur vertegenwoordigd allerlei merken in de Benelux en dat maakt dat we een zeer mooi pakket met games voor de Nintendo Switch ter beschikking hebben om weg te geven.
Dit pakket bestaat uit drie titels voor de handheld van Nintendo en om precies te zijn gaat het om de volgende games: Olympic Games Tokyo 2020, Samurai Warriors 5 en King’s Bounty II. Het betreft een pakket met retailversies, dus je krijgt de drie games in de normale uitgave.
Wat moet je doen om kans te maken op deze titels? Geef antwoord op de onderstaande drie vragen:
Vraag 1: Hoeveel verschillende sporten zitten er in Olympic Games Tokyo 2020?
Vraag 2: Welke twee personages spelen een prominente rol in het verhaal van Samurai Warriors 5?
Vraag 3: In welk land speelt King’s Bounty II zich af?
Weet jij de antwoorden? Dan dien je enkel even in de digitale pen te kruipen en ons te mailen met deze antwoorden. Volg daarvoor de onderstaande stappen en zet voor het gemak ook even je adresgegevens erbij, dat bespoedigt het proces als je wint! Hieronder per game een trailer, zodat je een betere indruk krijgt.

Deze laat ik nog even liggen voor de liefhebbers.
nice
We doen weer mee!
Skip
Voor mij niet interessant in dit geval, maar veel succes voor degenen die meedoen.
En ook ik doe mee
Heel vet! Mijn Switch ligt alweer een tijdje stof te vangen, tijd voor een paar goeie games! 🙂
Top, meegedaan
Succes allemaal
Ik zoek een reden om een switch te kopen, enkel gratis spellen zouden me kunnen overtuigen
Topactie, ook leuk dat de Nintendo wat liefde krijgt 😀 Ik doe dus graag mee!
Ik doe graag mee voor mijn zoon die een switch heeft. Hij zit al jaren op atletiek en de OS is helemaal zijn straatje! Ik doe zeker mee voor een duelletje op de BMX!
mooie actie prettige jaarwisseling