Sony liet mogelijk een aantal first-party games niet zien tijdens showcase, ondanks dat deze gereed voor onthulling waren

blank

Tijdens de PlayStation Showcase van afgelopen woensdagavond werden er een aantal first-party titels laten zien. Volgens een tweetal insiders moesten dat er meer zijn, maar werden die om één of andere reden niet laten zien.

Volgens Tom Henderson van Insider Gaming lagen er flink wat first-party titels klaar om onthuld te worden tijdens de presentatie. Helaas werden niet al deze titels getoond. Henderson had zelf al enkele trailers gezien die tijdens de showcase getoond zouden worden. Waarom deze trailers ontbraken, blijft voor de insider een groot vraagteken.

Henderson is niet de enige die een aantal games van PlayStation Studios zelf miste. ‘The Snitch’ liet via Discord weten dat ook hij zat te wachtte op de onthulling van een aantal andere titels van Sony, maar deze kwamen niet voorbij. Een van deze game was een pc-port van een triple-A PlayStation exclusive, die naar verluidt in juli uitgebracht zal worden.

Een van de games waar vooraf veel over gesproken werd en waarvan verwacht werd dat deze tijdens de PlayStation Showcase getoond zou worden, is de multiplayer game van The Last of Us. Het is niet bekend of deze titel behoort tot de games waar The Snitch en Tom Henderson het over hadden.

  1. Anoniem-6228's avatar

    Dat kan dus ook mogelijk niet zo zijn.

    0
  2. User  avatar
    3886 XP

    Showcase doen. Wereld zegt deze valt tegen.
    Microsoft doet een showcase en de wereld is verbijsterd….
    Sony onthult daarna de games zoals hierboven beschreven en iedereen is Microsoft alweer vergeten.

    0
  3. Anoniem-580's avatar

    Ben benieuwd welke pc-port het was/is.

    0
  4. Anoniem-926's avatar

    @PBJ85: Jij snapt het tenminste

    0
  5. Anoniem-3826's avatar

    Die laten ze zien tijdens de summer fest. Ze willen de hype bij elkaar houden en niet gelijk alle kaarten op tafel gooien.

    0
  6. Anoniem-2480's avatar

    Het is voorlopig FF gedaan met PlayStation. Het arrogante lef dat ze daar hebben. Leuk dat jullie de show geslaagd vonden nadat wij jullie consoles lopen aan te schaffen. Maar volgens mij moeten wij tevreden zijn, de consument. Niet een bedrijf over zichzelf. Wij van Wc Eend..

    0
  7. Anoniem-1908's avatar

    @Anoniem-3826:

    Nee hoor worden maar een enkele paar wat grotere titels aangekondigd is al lang duidelijk gemaakt. Dus geen giga blockbuster 1st party games.

    0
  8. Anoniem-4245's avatar

    Bullshit

    0
  9. Anoniem-4350's avatar

    Damage Control. LOSERS!

    0
  10. Anoniem-9447's avatar

    Ik ben benieuwd wat de volgende excuus is na deze

    0
  11. Anoniem-112's avatar

    En de “nooittevree” generatie gaat weer los…. Kansloos. Btw ik zou de spelling van het artikel even controleren. 😉

    0
  12. User  avatar
    2533 XP

    @Anoniem-2480:

    Een mindere showcase maakt nog niet dat het gedaan is…

    0
  13. Anoniem-5123's avatar

    Dat is bedrijf strategie .
    Niet alle kaarten op tafel zetten .
    Dat doet Sony al jaren.
    Sony speelt schaakmat hè .
    Natuurlijk kan je niet alles laten zien.
    Er komt nog genoeg leuk nieuwss
    Ik had hetzelfde gedaan .

    0
  14. Anoniem-3422's avatar

    @Anoniem-5123: Weet jij wel hoe je je tegenstander schaakmat zet?

    0
  15. Anoniem-8413's avatar

    @Anoniem-3422: heel erg rustig en goed nadenken.

    0
  16. Anoniem-6517's avatar

    @Anoniem-5123: Fantastische zet inderdaad, een mindere show neerzetten die voor ontevredenheid zorgt onder de consumers. Big brain play hoor dit van Sony.

    0
  17. Anoniem-5488's avatar

    Liever geen marketing dan valse marketing.

    0
  18. Anoniem-4810's avatar

    @Anoniem-4350:

    Baby.

    0
  19. Anoniem-9654's avatar

    @PBJ85: het “probleem” is dat dit een showcase is die aanvoelde als een state of play. Waarbij de showcase altijd groter was en voornamelijk 1st party games lieten zien. En state of play 3th party. Maar nu hadden ze een extreem magere showcase die gevuld is met state of play games.

    0
  20. User  avatar
    1816 XP

    @PBJ85: Ja die kant gaat het op denk ik. 😛

    0
  21. User  avatar
    1816 XP

    @Anoniem-5488: Waarom is er sprake van valse marketing dan?

    0
  22. Anoniem-8588's avatar

    De klagers hebben het toch echt aan zichzelf te danken dat ze te hoge verwachtingen hadden van de showcase. Verwende nesten die altijd maar meer eisen.

    Als je een beetje normaal het nieuws had gevolgd wist je van tevoren dat het allemaal wel mee zou vallen. Dus kijk in de spiegel zou ik zeggen.

    OT: TLOU2 multiplayer is ook uitgesteld. Die gaat uiteraard pas verschijnen in combinatie met seizoen 2 van de serie.

    0
  23. Anoniem-6144's avatar

    @TommyNL: met valse marketing bedoel ik: de showcase gebruiken ons allerlei gelikte beelden te tonen van games die niet eens binnen een jaar uit zullen komen. Alleen maar omdat de meute (zoals je hier in de comments al ziet) eist en erop staat dat ze op hun wenken bediend worden met tig games.

    Dusja, liever een eerlijke showcase die wat magerder is dan zoethoudertjes tot in den treure.

    Dat stond me namelijk erg tegen bij de concurrent een heeft ze ook weinig goeds gedaan.

    0
  24. User  avatar
    69 XP

    @PBJ85: Klinkt zeer aannemelijk inderdaad.

    0
  25. Anoniem-6641's avatar

    Ben 99,9% zeker dat het Ghost of Tsushima is die juli speelbaar wordt.

    Zelf hoop ik ooit op een bloodborne port of gewoon 60fps.

    0