Sony slaat de gamescom dit jaar over


Sony is al enkele jaren niet meer aanwezig op de E3, die dit jaar niet eens doorgaat. Ook de gamescom hebben ze vaker gelaten voor wat het is en dat lijkt dit jaar niet anders te zijn. Volgens de Duitse website Gamesmarkt zou Sony geen plannen hebben om een booth op de vloer in Keulen neer te zetten.

Als merk zijn ze dit jaar dus niet aanwezig op de beursvloer, maar dat sluit aanwezigheid tijdens Gamescom Opening Night Live niet uit, waar wellicht wat nieuwe aankondigingen worden gedaan. Als PlayStation gamer hoef je specifiek voor Sony dus niet naar Duitsland af te reizen. Toch wel jammer, gezien ze in het verleden vaak mooie booths hadden met interessante titels.

  1. Anoniem-6580's avatar

    Heel goed Sony .
    Ga zo door.

    0
  2. Anoniem-2300's avatar

    Doek die beurzen gewoon op komt geen hond en het is geen bal meer aan zoals vroeger zonder internet en site’s als deze heb je geen Beurs meer nodig alles is voorafgaand gelekt

    0
  3. Anoniem-6516's avatar

    Sony heeft toch geen games

    0
  4. Anoniem-7627's avatar

    @Anoniem-6516:

    Jij bent zeker de leukste thuis?

    0
  5. Anoniem-2580's avatar

    Prutsers…. Eerst de showcase verneuken en nu ook weer niet op de Gamescom.

    0
  6. Anoniem-7453's avatar

    Gemiste kans

    0
  7. User  avatar
    3568 XP

    @Anoniem-2580: wat hebben ze precies verneukt? Ze lieren toch games zien? En Indies kregen ook een grote podium

    0
  8. Anoniem-6096's avatar

    Sommige mensen zijn nooit content… vroeger was er zoveel keuze niet en was het maanden wachten op een game. Nu is er toch genoeg aanbod en de showcase liet een breed gamma aan games zien, dus voor ieder wat wils…

    0
  9. Anoniem-1958's avatar

    @Anoniem-2300: Komt geen hond zegt hij dan. Je hebt geen idee waar je over praat!

    Gamescom is the world’s largest gaming event (measured by exhibition space and number of visitors), with 370,000 visitors and 1037 exhibitors from 56 countries attending the show in 2018. Nintendo make an attending in 2023.

    0
  10. User  avatar
    3098 XP

    Xboy detected.

    Ontopic, Sony heeft z’n eigen events. Die leveren voldoende info, of het de info is die we willen hebben is een ander verhaal

    0
  11. Anoniem-5631's avatar

    Sony is nu druk met zijn cloud gaming handheld hahahahahahahaha

    0
  12. Anoniem-6127's avatar

    @Anoniem-7627:

    Hij bedoelt dat er geen toppers meer zijn. Sony is de weg kwijt. Waar zijn de uncharteds de days gones enzo. Ze willen zich op live servicr richten

    0
  13. Anoniem-6231's avatar

    @Anoniem-5631: Ow, geven ze nog een handheld uit buiten Project Q? Daar heb ik nog niets van gelezen.

    0
  14. User  avatar
    7143 XP

    Als dit zo voort gaat gaat dit ook niet lang duren . Het is wel normaal dat Sony dit doet want een Digitale show kost minder dan een staan plaats op zo een evenement .

    0
  15. Anoniem-4288's avatar

    Waar is Sony nou allemaal mee bezig?? Werkelijk alles ketsen ze af, komen vervolgens heel arrogant even met hun eigen showtje die niets nieuws te bieden had, want Spider-man verwachtte iedereen al.

    Ik bedoel, wat is er nu mooier om je games en je merk te promoten op Gamescom of E3 (die niet doorging uiteraard).

    0
  16. User  avatar
    1583 XP

    @Anoniem-4288:

    Dit dus. Sony heeft het duidelijk niet op klantenbinding.

    0
  17. Anoniem-83's avatar

    @Anoniem-6516: klopt je heb gelijk

    0
  18. Anoniem-4888's avatar

    @Kassandra: heb het zelfde nu met dat ze dan de collector editie van spider man 2 allen maar weer aanbieden via de playstation direct site hier mee sluit je best wel wat mensen uit niet iedereen heeft en creditcard

    0
  19. Anoniem-9972's avatar

    In een podcast van Digital Foundry, na de Playstation showcase, hebben ze ook nog veel vragen over die handheld.
    Dan merken ze ook op hoe fijn een beurs zou zijn. Je kunt het apparaat dan zien, als die er was, en medewerkers aanklampen voor vragen. Dat is dus waar een beurs vooral handig voor is. Nu zie je vlug dat ding voorbij komen en dat is het dan.

    0
  20. Anoniem-496's avatar

    @Anoniem-9972: zodra dat ding uit komt kun je toch naar een winkel gaan om te kijken of het wat is mochten de vele uitgebreidere product videos en review videos van de diverse influencers die gaan volgen je niet overtuigen.

    0
  21. Anoniem-2116's avatar

    @Anoniem-1958: Joepie 7500 mensen per dag. Beurs duurt 5 dagen heb je niks aan

    0
  22. Anoniem-6631's avatar

    @Anoniem-4888: PayPal kan ook gewoon dat hebben veel mensen heb je dit niet dan ben je wel heel oud of onhandig

    0
  23. User  avatar
    696 XP

    @Anoniem-2116: Mensen die graag zo’n beurs bezoeken zullen daar wel iets aan hebben.

    0