Nieuwe trailer Mortal Kombat 1 verschenen en inhoud Kombat Pack aangekondigd


NetherRealm Studios heeft een nieuwe trailer van Mortal Kombat 1 uitgebracht en daarin zien we dat Li Mei, Tanya en Baraka deel uit zullen maken van het roster. Ook zien we dat Goro en Darrius terugkomen als Kameo Fighters.

Om daar nog een schep bovenop te doen hebben ze ook aangekondigd waar Kombat Pack 1 uit bestaat, dit zijn Omni-Man, Quan Chi, Peacemaker, Ermac, Homelander en Takeda. Qua Kameo Fighters bevat dit pakket: Ferra, Johnny Cage, Khameleon, Mavado en Tremor.

Tot slot zal er nog een Jean-Claude van Damme skin meekomen voor Johnny Cage. Mortal Kombat 1 verschijnt op 19 september voor de PlayStation 5, Xbox Series X|S, Nintendo Switch en pc.

  1. Anoniem-4845's avatar

    Wat een flut kombat pack. Na ja scheelt weer geld.

    0
  2. Anoniem-5162's avatar

    wacht wel 1 jaar

    0
  3. User  avatar
    390 XP

    Ik wacht wel op de complete edition..ook al zal dat nog lang(er) dure

    0
  4. User  avatar
    2585 XP

    Ziet er spectaculair uit maar speel wel MK11 via ps+ tot de ultimate edition er is. Zelfde geldt voor SF6

    0
  5. Anoniem-6029's avatar

    @Killionaire: gun jezelf wat, SF6 is Breathtaking;)

    0
  6. User  avatar
    13155 XP

    @Killionaire: wil net zeggen als je geld hebt gewoon splashen man is geweldig spel!!

    0

Meer Mortal Kombat 1

Meer