Nieuwe Ys X: Nordics video toont heel wat combat

Binnen een maand verschijnt Ys X: Nordics in Japan en dat betekent dat fans van deze langlopende actie-RPG een nieuw avontuur met Adol Christin kunnen beleven. Van een Westerse versie is momenteel nog geen sprake (al zal die er hoogstwaarschijnlijk ooit wel komen), maar we kunnen nu wel een nieuwe video bekijken met wat concrete gameplay.

In de video wordt de combat aan ons voorgesteld. Centraal staan zowel Adol als Carja: je kan ofwel één personage solo besturen of je kan speciale aanvallen uitvoeren met beide personages samen. Benieuwd hoe dat in zijn werk gaat? Check dan de nieuwe beelden onderaan dit bericht.

  1. User  avatar
    1890 XP

    Ziet er op zich wel weer leuk uit. De afgelopen twee spellen waren best goed, dus hopelijk deze ook weer.

    0
  2. Anoniem-3199's avatar

    Moet je de voorgaande delen gespeeld hebben?

    0
  3. User  avatar
    1890 XP

    @Anoniem-3199:
    Je hebt wel zo goed als altijd dezelfde hoofdpersoon, maar alle spellen spelen in geen verplichting.

    0
  4. User  avatar
    9970 XP

    @rainking: moet eerlijk bekennen dat ik het tot aan oath in felghana erg leuk vond, maar toen de character switching enzo er in kwam werd het een stuk minder leuk

    0

Meer Ys X: Nordics

Meer