The Sims 5 lijkt stilletjes geannuleerd te zijn

The Sims 5 was al voor een lange tijd in ontwikkeling bij Maxis, maar echt een grootse of officiële onthulling hebben we tot op heden niet gehad. Zo af en toe verscheen er wat nieuws over de titel, die nog steeds als Project René door het leven gaat en dat was het. In de afgelopen periode is het echter angstvallig stil rondom deze titel geweest en de reden waarom lijkt nu ook boven water te zijn.

Via een LinkedIn-profiel van een voormalig Maxis-ontwikkelaar verscheen namelijk heel kort op het internet dat de titel geannuleerd zou zijn. Het profiel is inmiddels aangepast, maar het internet is altijd razendsnel om dat soort berichten op te pikken. De titel zou rond april dit jaar geannuleerd zijn. Fans ontdekten niet veel later dat EA in die periode ook veel werknemers van Maxis heeft laten gaan, wat mogelijk gepaard ging met het annuleren van The Sims 5.

Of dit nieuws helemaal waterdicht is, moet nog blijken. De signalen lijken er echter wel sterk op te wijzen dat we geen The Sims 5 gaan zien.

  1. Anoniem-9521's avatar

    zijn nog dlc aan het maken voor sims 4 zeker

    0
  2. Anoniem-8679's avatar

    Wooow, daar kijk ik wel van op. Niet dat ik hier naar uitkijk, maar je zou denken dat zo’n project toch nooit gecanceld zou worden

    0
  3. Anoniem-5589's avatar

    De geweldigs devs van vandaag…

    0
  4. Anoniem-355's avatar

    Hoezo dat nou weer?!! Sims is een gouden formule, wtf…

    0
  5. User  avatar
    2144 XP

    Niet verwacht. En moet eerlijk zeggen vroeger helenaal kapot gespeeld. Keek uit naar een nieuwe titel.

    0
  6. Anoniem-9696's avatar

    Iemand die het is opgevallen dat het enkel de PS5 editie van de game betreft?

    0
  7. Anoniem-7924's avatar

    @Anoniem-9696: Precies! Kan best zijn dat Microsoft (Xbox) een deal heeft gesloten om het alleen op hun platform uit te brengen, inclusief PC. Ik zou Sims 5 nog niet helemaal afschrijven.

    0
  8. Anoniem-337's avatar

    @Anoniem-9696:

    Hmm, nu je het zegt inderdaad!

    0
  9. Anoniem-326's avatar

    @Anoniem-9696: kan best dat ze het niet met unreal engine 5 gaan maken dan is het ook al meteen “canceled”

    0
  10. Anoniem-9526's avatar

    @Anoniem-9696: precies dit inderdaad, viel mij ook op. Dus misschien komt die wel gewoon voor pc. Ik hoop het!

    0
  11. Anoniem-1733's avatar

    @Anoniem-7924: nou 80% mist niets lekker belangrijk

    0
  12. User  avatar
    10599 XP

    Frappant wel, komen misschien andere die t oppakken of toegewezen krijgen maar dat kan n tijd duren

    0
  13. Anoniem-7926's avatar

    @Anoniem-7924:
    Zou best kunnen maar of dat slim is met de ps5 heb je een grote game base . En dure ontwikkelings kosten tel uit je winst .

    0
  14. Anoniem-2216's avatar

    The Sims 3 is IMO nog steeds de beste game uit deze serie!

    0
  15. Anoniem-9514's avatar

    Er staat dat de PS5 versie een cancel is, niet de PC versie. Het is afwachten dus.

    0
  16. User  avatar
    436 XP

    Sims 4 nu net alle uitbreidingen dus een nieuwe is voorlopig niet nodig.

    0